Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tm2556..

kazasız cezasız sürüşler dilerm
emeklerinin karşılığı gerçekten güzel oldu :)

kazasız belasız Yiğido, yapılacak bişey kalmadıysa çabuk sıkılmazsın umarım bundan sonra :)

MaşeAllah MaşeAllah MaşeAllah ...Allah kazadab beladan Nazarlardan saklasın keyifli sürüşler diliyorum...

sadece bir sorum var yiğit bu da meraktan denk geldiği için soruyorum...şimdi muayeneye girince bu araç üzerindeki neleri söküp eskileri geri taktırıyorlar adama....yada böyle geçiliyor mu??:confused:

kendine benzetmişsin arabayı ama senden yakışıklı :D

bende çok beğeniyorum erhan onun için söyledim zaten
ama satın alsın diye demedim
ben yiğidoya hediye ediyorum onu istediği zaman alsın arabasına taksın :)

Yok abi satılsın diye demiyeceğini biliyorum,yanlış aksettirdim :(

ben o ızgarayı kaç kişiye söyledim alsın diye hatta bende leon varkende çok arayıp bulamamıştım hatta :D

yiğit şu orta konsola da el atman lazım, piyano black ve navigasyonlu orjinal bir sistem yakışır bu araca, bluetooth da çözümlenmiş olur. Kabin içi ışık paketi de lazım bak o para tutmaz.

bende çok beğeniyorum erhan onun için söyledim zaten
ama satın alsın diye demedim
ben yiğidoya hediye ediyorum onu istediği zaman alsın arabasına taksın :)

çok teşekkür ederim Zafer abim çok naziksin ama sağolasın.. :)

çok güzel kazasız belasız ama bişi sorcam yiğit senin bu bi xnon farlar orjinalmi yoksa farı açtırıp içinemi monte ettirdin

hayır..Seat'ın kendi bi-xenon farları bunlar..
1p1941039 ve 1p1941040 parça numaraları..

MaşeAllah MaşeAllah MaşeAllah ...Allah kazadab beladan Nazarlardan saklasın keyifli sürüşler diliyorum...

sadece bir sorum var yiğit bu da meraktan denk geldiği için soruyorum...şimdi muayeneye girince bu araç üzerindeki neleri söküp eskileri geri taktırıyorlar adama....yada böyle geçiliyor mu??:confused:

bilmiyorum Varol abim.. :)

BOV Spacer nedır?forgenınkı mı

markasını hatırlamıyorum Alman malı olduğunu hatırlıyorum..DV'den önce takılıyo ama şuan kullanmıyorum zaten..

Kazasız belasız kullan yavrum maşallah araban çok güzel. İstinye parktaki resitali unutmicam hatta aynısını yaptırırsam şaşırma :D

Geri
Üst Alt