Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tavan kaplama?

vaayyy Ozan, Serhat :D ben 3 kere niyetlendim vazgeçtim. 10 numara olsun herkes ben 7 - 9 arası numarada kalayım yeter diyom :D

Ozan Eryaya en yakınlardan biriyim ama bu işe girdiğimden bu yana sanırım en fazla 4 kere falan gitmişimdir, nerdeyse yürüyerek bile gidilebilir ama malesef işler işte. Yarın bir ara uğrayabilirim belki. Haftaya proje teslimatı var bu hafta sonu mesai normal devam edecek.

abi sen zaten 10 numarasın, bu saatten sonra oynasan oynasan 14-15 numaraya oynarsın :)

bu hafta içi ben de gelcem abi Erya' ya büyük ihtimalle, uydursak da görüşsek ne güzel olur

a bak güzel olur, pazartesi projeleri göndermiş oluruz sanırım rahat oluruz yeni iş gelene kadar. Haberim olsun yeter, işten çok fazla bakamıyom bir gün önceden haber vermen yeterli, yada ben geliyom deyip tel açman da yeterlidir.

tamam abi, en az bir gün önceden haberdar ederim

yaptır bakalım Serhat belki beni iyice gaza getirirsin :)

Sizin yerinizde olsam kesin yaptırırdım.Araçlarınız zaten birbirinden şık ozaman biraz daha şık olmayı hakediyorlar... =)

Eyv Abi... =)

Düşünüyorum folyo alıp kendimiz kaplamayı denesek?

Geri
Üst Alt