Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tavan kaplama?

ahueheheh..
onu bilmiyodum.. :D :D

Şu tavan kaplama olayını bi yaptıramadım ömercan bide aklıma karbonu soktu :D

Erhan arkadaşlar genelde muhabbete geliyorlar. Hele bu aralar biraz da işlerim yavaşladı daha fazla vaktim oluyor goygoya, lakin tabi devamlı muhabbet etmiyoruz yine aklımıza birşeyler geliyor olurmuyu deniyoruz bazen. Arkadaşlar malum zaten abuk sabuk bir sürü fikir ile gelenler var :D onları tatbik ediyoruz kimi zaman. Yiğit genelde "abi sanırım altını sürttüm bir bakalım mı 10 dakika sürmez" talebi ile cümleye başlayıp aracı 1 saate yakın liftimi dolduruyor (genel müdürün bile dikkatini çekmiş :) ) Bunun dışında boşsa araçlarını yıkıyor arkadaşlar falan filan öyle takılıyıurz. Nasıl insanların bazen abuk sabuk arıza şikayet veya kimsenin aklına gelmeyecek sorularla biz servis çalışanlarını abondene etmelerini seyrediyorlar :)

Örn dialog.

İkinci el satışında telefonla yapılan bir görüşme anektodu

İkinci elde görevli arkadaş

"Efendim aracımız çok temiz, vuruğu yok, tek bir parçada dahi boya yoktur"
Karşı taraf nam-ı diğer alıcı
"E ben arabayı nerede boyatacapım ? " :D satıcı dumur :D

Veya diğer bir anektod

Telefonda geçen bir konuşma yine

Kullanıcı seatını yeni almış ve uzun yola çıkmıştır
Servis çalışanı "Buyrun efendim nasıl yardımcı olabiliriz"
Araç sahibi
"Bacım yol uzun bizim çocukların uykusu geldi bu hava yastıklarını nasıl açacağız"
Servis çalışanı dumur telefon elinden düşer :D :D

Abi servis muhabbetlerini iyi bilirim bende 5 sene yaptım bu işi :)

Valla bende yakın olsam gelmek isterim hepte 30km yol :) herhafta karşıdayım gerçi ama hep bir işim oluyor :(

Abi servis muhabbetlerini iyi bilirim bende 5 sene yaptım bu işi :)

Valla bende yakın olsam gelmek isterim hepte 30km yol :) herhafta karşıdayım gerçi ama hep bir işim oluyor :(

valla ben de ondan şikayetçiyim, yakın olsa her gün ağrıtırdım Mert abinin başını :)

Ozan sen neden kaplatmıyosun tavanı?

ya Serhat aslında istiyorum ama hem polislere daha fazla ilgi odağı olmak istemiyorum hem de 200 lira bir tavan için fazla geliyor işin açıkçası. o 200ü başka bir yerde kullanabilirim diyorum bazen ama yaptırmakta istiyorum

bilmiyorum çok kararsızım, sen yaptırcakmısın?

ya Serhat aslında istiyorum ama hem polislere daha fazla ilgi odağı olmak istemiyorum hem de 200 lira bir tavan için fazla geliyor işin açıkçası. o 200ü başka bir yerde kullanabilirim diyorum bazen ama yaptırmakta istiyorum

bilmiyorum çok kararsızım, sen yaptırcakmısın?

Ben ve aşağıdaki gokart ın sahibinde de leon var oda gri oda istiyo benim gibi ikimiz gidelim dedi bu hafta yada önümüzdeki hafta yani her an herşey olabilir evet 200 bana da koyuyo ama görünüm 10 numara oluyo :)

Arkadaşlar benim başımı ağrıtmazsını merak etmeyin. Baktım ki darlandım darlandım ulen derim bu kadarda samimiyetimiz var herhalde o yüzden keşke sizin gibi olsa herkes :)

Ben ve aşağıdaki gokart ın sahibinde de leon var oda gri oda istiyo benim gibi ikimiz gidelim dedi bu hafta yada önümüzdeki hafta yani her an herşey olabilir evet 200 bana da koyuyo ama görünüm 10 numara oluyo :)

doğru gerçekten 10 numara oluyor fakat işte biraz gereksiz pahalı gibi, becerebilsek de kendimiz yapsak 4'te 1 fiyatına gelir :)

vaayyy Ozan, Serhat :D ben 3 kere niyetlendim vazgeçtim. 10 numara olsun herkes ben 7 - 9 arası numarada kalayım yeter diyom :D

Ozan Eryaya en yakınlardan biriyim ama bu işe girdiğimden bu yana sanırım en fazla 4 kere falan gitmişimdir, nerdeyse yürüyerek bile gidilebilir ama malesef işler işte. Yarın bir ara uğrayabilirim belki. Haftaya proje teslimatı var bu hafta sonu mesai normal devam edecek.

Geri
Üst Alt