Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tasarım budur!!!!!!

Yeni tasarımı nasıl buldunuz?

• Süper

Kullanılan: 66 79.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 8 9.6%
  • Eski hali daha güzeldi

Kullanılan: 9 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    83
bence son konular üstte olursa dahada mükemmel olur birde serbay üye galerisi bölümü daha iyi olabilir Yinede ellerine sağlık

Emeğine Sağlık Serbay, Güzel olmuş ...

bence son konular üstte olursa dahada mükemmel olur birde serbay üye galerisi bölümü daha iyi olabilir Yinede ellerine sağlık

Levent abi onu yan tarafa aldık. İlerleyen zamanlarda ön tarafa alabiliriz onu. Onu zamanla halledeceğim çünkü ana sayfaya reklam banneri yerleştirilecek 3 tane görüntüyü bozmakda istemiyorum.

Emeğine Sağlık Serbay, Güzel olmuş ...

teşekkür ediyorum :)

sayfalarda daha çok mesaj okuyabileceğimiz bir pozisyon olsa daha verimli olacak. güzel olmuş.

bencede çok güzel olmuş elinize sağlık ;) ama eksikler var gibi gözüküyor , tam oturtulmadan kurulmuş herhalde, keşke ftp'de başka bir klasör olarak kurup herşeyi tamamladıktan sonra aktif hale getirseniz sorunsuz hatasız bir şekilde güzel olurdu diye düşünüyorum benim fikrim.

Serbay emeğine sağlık belliki ciddi anlamda uğraş verip bu hale getirmişsin Tşk ederiz...

Geri
Üst Alt