Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

supersprint TSI uyumu

Can'ım birebir aynı markanın birebir aynı susturucu ve egzost sistemiyle testi olmadığı sürece o videoların hiç bi anlamı yok ki..videoyu çeken makinenin ses kayıt miktarları bile videoda yanıltır kafadan..

GTI'ler 2.0 TFSI, 1.4 singlecharged lazım örnek olarak kıyaslamak için.

hacımlerı aynı arabaların egsoz seslerıkarsılastırılmasında atmosferık fazla olur denmıs o yuzden ekledım zaten.Ki atmosferık arabanın sesı fazladır her halukarda uzaga gıtmeyın 70-80 arası amerıkanlara bakın hacım hacım dıyen byerını yıkan b de hacımlı turbo arabalara bakın :)

Videolar arası sesleri kıyaslayacaksak bu iş uzar gider. Her videonun kalitesi farklı, kullanılan mikrofon farklı.

Koyduğun videoda FN2 type r bildiğin daha az ses çıkartıyor, daha fazla devir çevirmesine rağmen..

Eklediğim son videoda mikrofon aynı. Sen ralliden örnek vermişsin bende ralliden örnek verdim.
Son videoda Subaru'nun ardından geçen Type-R'ın sesi az diyosan helal diyorum daha da başka söylemiyorum.
Umarım trafikte bi gün tın tın sağ şeritten giderken tam anlamıyla düz borulu bi tayyar geçer yanından aracının koltuklarını titreterek anlarsın ne demek istediğimi :)

Geri
Üst Alt