Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar.
Bugün yine bir sitede gezerken Golf Gti'lardan birinin "smoked" stoplari koyu stop sevdamı depreştirdi..2-3 gün önce bir sedan bmw 3 ün blackline stoplarina hasta olup stop boyasi almak üzere yola çikmiştim,sonra apaçi işi gerek yok diyip eve geri döndüm..ama gti'i görünce yine aşkım depreşti sizlerin de bir fikrini alayim dedim.
şimdi öncelikle smoked stop olayi şöyle ;
standart gti stoplari
p76_05_thumb.jpg

smoked stoplar
vw-golf-gti-w12-concept-body-kit-by-exclusive-tuning-worldwide_1.jpg

attachment.php

ne kıpkırmızı ne de simsiyah...kırmızının üstüne hafif bir siyahliği var sadece o kadar..istediğim tam bunlar..

kendi aracimda ufak bir photoshop denedim;
arkav.jpg

smoked
smokedd.jpg

fikirlerinizi bekliyorum..
sizce yapsammi yoksa orjinal biraksammı?

guzel ama bence volkeynom ledlı kırmızıda yakısır gıbıme gelıyo:)

Belki photoshoptan kaynaklanıyo ama fazla bı desıısm yok gıbı sankı yukardakı golflerdekı cok gusel duruyo yapılabılr aslında cokta apachı ısı olmaz onlar ya dırek kımızı yapıylar yada sımsıyah:D

elim yatkın böyle şeylere biliosun..
ince ince katlar atip istediğim tonu yakalayinca birakicam.
da işte tam istediğim gibi olmazsa geri dönüşü zor olucak ondan korkuyorum.

valla su golftekınden sonra bı an kendı aracımda bıle ıstedım oyle dıyım sana :p

apaçi işini bi açıkla artık be yavru..
ne demekmiş öğrenelim..

bana orjinalden yanayım deme askere gitmeden para gömmek istemiyorum de..
led'ler her türlü daha güzel çünkü her türlü örneğinden..

Film cekme isine ne dersin Volkan ?

elimde wardi cam filmi..oturdum denedim iyi olmadi..
çekebilcek birini bulursan haber ver..
2 reklamciya da transparan siyah film warmi dedim..1 tanesi hiç duymadim dedi..1 tanesi var ama metresi 40 lira dedi...deneme amaçli yapacağim birşeye de 40 lira vermek istemedim.

Geri
Üst Alt