Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma

ben protacta sormamıştım filmciydi adam adını unuttum ama sıyah tonlu yapıyordu..

görmezden gelme yavrum..
geleceksen de al gözünün önünde olsun tekrar..

yazmiyim dedim ama illa yazdiricaksin.
pejo türkiye forumlarina gir canım benim...ledli stoplu bütün 206 lı kankilerinle gece gündüz xenon far + xenon sislerinizi yakarak dolaşin.

Ne uğraşacaksın o kadar sök stopları al eline fitili uzun bir mumm ya da gaz yağlı bir kandil tut stobun içine al sana isli stop :D

ben protacta sormamıştım filmciydi adam adını unuttum ama sıyah tonlu yapıyordu..

da stop'un içinden yapmasini istemem..açtirmam stopumu yahu..geçen gün koyu bi filmle denedim...cam filmi ısıyla adam gibi şekil alsa kendim yapicam ve baya da güzel durucak..denediğim kadarıyla baya hoş duruyodu ama işte tam şekilde veremiyodum.

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

Ne uğraşacaksın o kadar sök stopları al eline fitili uzun bir mumm ya da gaz yağlı bir kandil tut stobun içine al sana isli stop :D

hahahaha işte teknik serviste çalışmanın faydaları =)

da stop'un içinden yapmasini istemem..açtirmam stopumu yahu..geçen gün koyu bi filmle denedim...cam filmi ısıyla adam gibi şekil alsa kendim yapicam ve baya da güzel durucak..denediğim kadarıyla baya hoş duruyodu ama işte tam şekilde veremiyodum.

o zaman stopu cıkarıp dısından filmi sarıp yapmayı denedın mı canım. oluyor mu öyle bişey..

o zaman stopu cıkarıp dısından filmi sarıp yapmayı denedın mı canım. oluyor mu öyle bişey..

yok yok sökmeye dahi gerek yok...
yani o gün yanimda olsaydin anlardin..hani folyo ısıyı yiyince yavşiyo hemen şekil verebiliyosun ya film öyle değil..isiyi tutsan da tutmasan da sert duruyo yumuşamiyo...bi de extradan yapiştirmak için arkasina cam sil ya da sabunlu su sikmak gerekiyo sprayle...o da isinmasina engel oluyo falan falan...
geçen sene falan benim filmci ahmeti aramiştim sormuştum yok stop'a çekemiyorum çünkü tutmuyor demişti..youtube dan ve google dan bir sürü bilgi edindim.bir kaç kişi stoplarina bildiğin cam filmini çekmiş,büyük ihtimalle dandik film olduğu için isininca yumuşadiği için çekmeyi başarmişlar ama tam emin olamadim.

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

takıpteyım bu konuyu ....

araştirma içinde de ol =) armut piş ağzima düş yapma =)

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

hoş olur 2 kat boya yeter die düşünüyorum

aynen cüneyt bende kafamda büyük ihtimalle 2 kat yeterli olcaktir diye düşünüyodum.

Geri
Üst Alt