Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma

bugün stop boyasi aldim..
şeffaf folyo aldim
mert abiden kırık bir stop aldım..önce stopun üzerinde kaç kat atarsam ortaya ne çikiyor onu deniyorum..
bir yerdede şeffaf folyonun üzerine stop boyası sıktım kurumasını bekliyorum..
bakalım ne çıkacak ortaya

folyoyu boyamaktan iş çikmayacaği kesinleşti...kalıcı olmayacaği belli...
şimdi mert abinin verdiği çikma stopta bir kaç ufak deneme yapiyorum birazdan fotosunu eklicem

volkan bende çok merak ediyorum.umarım resimlerdeki gibi birşey çıkar ortaya

şimdi deneme üzerinde konuşmak gerekirse;

en alt sol köşe benim istediğim şekilde 1 kat atilmiş şekilde sağ kısmı ise orjinal tarafi

en üst sol köşe ise orjinal sağ kısım ise 2 kat atilmiş şekilde
dsc01349ke.jpg

dsc01351lr.jpg

dsc01348m.jpg

dsc01347.jpg

evet lipe de öyle demiştim baktım süper oldu :) tamam ön yargı yapmıyorum yap bakalım ona göre yorum yaparız :)

ya 2 katın çok koyu olmasından korkuyorum be yunus..gerçi selülozik tinerle silince çıkıyo hemen boya ama ne bilim işte güvenemedim

bencede 1 kat boya daha iyi olmuş.araba siyah olsaydı belki 2 kat iyi olabilirdi ama beyaz arabada çok koyu stop bence güzel durmuyo.1 kat çok iyi

volkan o zaman niyetli isen bir kat boya at tak. nasıl oluyor ışık geçirgenliği ne kadar etkileniyor bak eğer dahada kaldırı diye düşünürsen 2. ciyi çekersin. ben folyo varken sökmemin nedeni geri vitese taktığımda arkayı hiç bir şekilde aydınlatmadığı için göremiyordum.

Geri
Üst Alt