Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma

smoked budur...
15154917_smp.jpg

CIVIC06-4D-LT-SR-S.jpg

senin dediğin bildiğin stop boyama...bana sorarsan sadece geri lambası ve sinyaleri bu tarz yap...

erkin walla smoked kavrami çok karişmiş o kesin...kimi yerde senin dediğin gibi geçiyor kimi yerde dış camı şeffaf içi komple siyah olan stoplara bile smoked dendiğini gördüm =)
senin dediğin olayi ben de düşündüm sadece sinyallerin orayi yapayim dedim ama bizde sinyaller bmw ya da bu koyduğun hondadaki gibi yatay büyük bir alan kaplamiyor,en dışta ince bi yer kapliyor..sadece orayi yapmak sırıtabilir diye düşünüyorum.

---------- Post added at 02:40 ---------- Previous post was at 02:39 ----------

ben yaptırmıştım hoş azcık pisti ama 2 kat atılmıştı buna en azından fikir olur ;)

---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

1 tane daha koyuyorum o daha temiz :D

teşekkür ederim umut..
ama bu benim istediğimin çok çok çok koyusu..

---------- Post added at 02:41 ---------- Previous post was at 02:40 ----------

ön yargili olma =)
lip'e de hayir diyodunuz canla,lipi aldım cupra tampona uydurdum,tampon hizzasinda devam ettirdim lipçi oldunuz başima:D

---------- Post added at 02:42 ---------- Previous post was at 02:41 ----------

bu stoplardan yurtdışında çok var gerçekten güzel ;) gerçekten adı gibi smoked pişirilmiş et rengine dönüyor stoplar :)
Yigit senin stoplarıda güzel bence helladan güzel ;) Bide Volkan Yigite şu sis mevzusunda veya far konusunda kısmen katılıyorum bazen aynasız giden kendini bilmez karakterler ışık hüzmesinden aynada farkını varıyor seni ama acelem varsa kullanırım bunu her daim de degil.Yigitte hızlı şöferse normal :D

hadi yiğit'i anladik da senin orjinal bixenon'un var kardeşim..2 kere dokun selektör koluna..önünde araba kalmaması gerek =)

---------- Post added at 02:43 ---------- Previous post was at 02:42 ----------

bence volkan folyo ile kapla dene hoşuna giderse boyarsn gitmezse sökersin :)

heh işte yunusum ben de onu diyorum ya..ama o siyah folyoyu bulamiyorum sorun orada...bulursan yolla :D

---------- Post added at 02:44 ---------- Previous post was at 02:43 ----------

Volkan bence eger golfteki gibi olursa çok güzel olur beyaz arabaya daha çok yakışıyor + senin tavan siyah tampondada siyahlık var stoplardada olursa çok güzel olur bence ben fotoshopa tekrar tekrar baktım kararımı verdim...

Bu arada gündüz far açmak yada sis bunun yararı var bence...gündüzde far yakın demiyorlarmıydı...? hani biara bislogan vardı yolumda açık farımda...:D

valla abi yarin ki boşluğuma bağli..çok boş kalırsam sıkıntıdan yaparım büyük ihtimal =)

6097ead36de788e9c0a9d6cc9621eb1a.jpg

Volkanım istediğin bu tarz sanırım çokda şık olur bence bizim burda yapıyorlar eğer istediğin buysa yarın senin için arayıp fiyat alabilirim...

bende liplenıcem gıbı bakalım hıssedıyorum az kaldı =)

6097ead36de788e9c0a9d6cc9621eb1a.jpg

Volkanım istediğin bu tarz sanırım çokda şık olur bence bizim burda yapıyorlar eğer istediğin buysa yarın senin için arayıp fiyat alabilirim...

istanbulgarajmiydi yawrum bunu yapan..öyle kalmış aklımda...
güzel olmuş işçilik fotodan güzel gibi duruyo..
yanlız istanbulgaraj ise uçuk fiyatlarla çalişiyolar...
muhtemelen bu işe de 150 lira altı fiyat çekmeyeceklerdir diye düşünüyorum ama sen yine de benim için bir fiyat alirsan düşünebilirim doğukancım.

---------- Post added at 02:46 ---------- Previous post was at 02:46 ----------

bende liplenıcem gıbı bakalım hıssedıyorum az kaldı =)

:D

Aynen Volkancım İstanbulGaraj 2 arkadasımda Sciroccosuna yaptırdı tanıyorlar adamlarıda güzel bir fiyat verirler umarım yarın ararım ben seni...

volkancım şeffaf siyah folyo herhangi bir reklamcıda vardır yahu ben de bir ara toledoya kırmızı yapmıştım ama sonradan söktüm.

Bugün Doğukandan bir fiyat gelirse ben de yeni stoplara yaptırabilirim..

Geri
Üst Alt