Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoiler

rhonin88

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar. 2004 model Toledo için spoiler düşünüyorum. Böyle M3 spoiler çıta şeklinde. Nette baya aradım ama tam istediğim gibi bulamadım. Elinde resim olan yada yaptıran varsa paylaşabilir mi.. ?

herhangi bir fibercide dilediğin gibi yaptırabilirsin

yaptırmak sorun değilde Cezmi abi. Yaptırdıktan sonra yakışır mı yakışma onu düşünüyorum.

ben dışarda yaptırdım akşam eklerim buraya resmini ayrıca aracın üzerinde ölçüsünü alıyor lar sen dilediğin gibi yön verirsin

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=1560
ikinci resim de görebilirsin

Bugün trafikte spoilerı olan bir toledo gördüm gümüş renk.. çok değişik bişeydi düz bagaja yapıştırma ince
ama çok şekilliydi seat ambleminin oldugu kısımda spoiler yukarı doğru kalınlaşıyordu çok güzeldi... toledoyu öyle üretseler
orjınal fabrikadan yapsalar bukadar olurdu..

Adama soruyum dedim hızlandım ben sellektör yaptıkça herif bastı gaza 4lü yaktım el kol bacak salladım yok abi adam e-5 te
sırra kadem bastı neye uğradığımı şaşırdım.. Bu spoilerı nerde bulucaz bilen biri insanlık namına bana ulaşsın :)

mevlüt bende arıyorum :) ant.da fiberci sıkıntısı var.ince çıtalardan daha farklı bagajın köşesinide biraz kaplayan değişik bişi arıyorum.örnek olarak spoiler olanlar varsa buraya eklesinler görelim lütfen

ben istediğim modeli bulamadım istersen beraber yaptıralım bu işi fiberci ne demek ne iş yapar bir bilsem :D

plastiğe benzer bi madde işte uyduruk :) kalıpla döküyolar o parçayı.hangimi önce bulursa ona göre referans olur diğeride aynısını yaptırır gönderir.yrn sanayiye gidicem yayları taktırmak için hbrdar ederim

su ana kadar toledo da en guzel duren eskı kasa jettaların spoılerı bır fıbercıde konustuk 250 tl ıstedıler.Bende vazgectım ama bu spoılerdan olan bır ıkı toledo gordum.Bunların yerıne parcacı arkadastan 30 tl gıbı bır rakam plastık mtechnıc spoiler aldım.Milleti zengin etmeye gerek yok.Adam koskoca fıber kalıpta malzeme yapıyor 1,000 tl alıyor kucuk spoılera 250 tl ıstıyor.

Geri
Üst Alt