Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoiler

Doğru görmüşsün abi sağ arka tekerlekte iki tane çivi vardı onları çıkarttırıyordum :) uğrasaydın tanışmış olurduk
o gördüğüm spoiler modelini kaç saat aradım taradım yok abi hiçbir sitede bulamadım
ama araştırmaya devam ediyorum.. sabah esenyurtta arabama çarptılar sağ çamurluk göçtü onu aradaN çıkarıyım ondan snra
baskı balata + 4 disk + fren balataları + fren hortumları + el freni halatı komple değişecek.. bunlar bittikten sonraki ilk işim spoiler
gecmiş olsun iş yerine gec kalmıştım yetısmeye çalışıyordum.Lastıkcı bızxım sırketlede çalışıyor.Lastıkcının tam karsısında kı yuksek bına benım iş yeri bir gün avcılar tarafında buluşur tanısırız.

Eger spoileri bulabilirsen onun üzerinden konusur fiyat alırız site olarak.

eyvallah..
debriyaj seti + 4 disk + fren balataları komple + fren hidrolik hortumları + elfreni halatı = 300-350 TL gibi bir rakam çıktı
muhtemelen 300' e bitireceğiz..

Gelelim ustaya bunların tamamını yapıcaklar + tüm kapılar sökülüp su tahliyeleri komple temizlenecek + motor mazotlanacak
Bütün Motor komple bakımdan geçecek Elektrik tesisatı dahil yani kısacası check up yapılacak 2 gün benim arabayla uğraşacaklar
ustada 150-200 arası bişeye yaparız dedi onuda öyle kapattık..Bildiğim kadarıyla hiç kimse 150Tl den aşağı debriyaj setini değişmiyor
en az alan 150 alıyor

valla çok şanslısın, burda aynı işlemleri ben de yaptırmak isterdim, şöyle sıfır gibi olsa aracım ne mutlu olurdum... ama burda en az iki katı tutar.

gecmiş olsun iş yerine gec kalmıştım yetısmeye çalışıyordum.Lastıkcı bızxım sırketlede çalışıyor.Lastıkcının tam karsısında kı yuksek bına benım iş yeri bir gün avcılar tarafında buluşur tanısırız.

Eger spoileri bulabilirsen onun üzerinden konusur fiyat alırız site olarak.

baya yakınmışız abi senınle :) ben araştırıyorum ama elle tutulur bişey bulamadım heralde internette çözemıycez bu işi
dışarda araştırmak lazım ama nerde olur nerde yapılır hiç bilgim yok

valla çok şanslısın, burda aynı işlemleri ben de yaptırmak isterdim, şöyle sıfır gibi olsa aracım ne mutlu olurdum... ama burda en az iki katı tutar.

dert etme abi ben sana parça konusunda yardımcı olurum burdan marka ve fiyatlarını alır sana bildirrim..
amacımız zaten birbirimize yardımcı olmak istanbulda olman şart değil zaten scw nin amacı bu :)

dert etme abi ben sana parça konusunda yardımcı olurum burdan marka ve fiyatlarını alır sana bildirrim..
amacımız zaten birbirimize yardımcı olmak istanbulda olman şart değil zaten scw nin amacı bu :)

Eyvallah kardeşim :) Çok doğru söyledin... Ararım seni daha sonra...

Eyvallah kardeşim :) Çok doğru söyledin... Ararım seni daha sonra...

fatih abi bugün senin için fiyat aldım toledo 1.6 8v AKL motor baskı balata (debriaj seti)
SACHS marka 180TL şuan bu model için kampanyalı fiyat daha aşağısı olmaz dediler...

fatih abi bugün senin için fiyat aldım toledo 1.6 8v AKL motor baskı balata (debriaj seti)
SACHS marka 180TL şuan bu model için kampanyalı fiyat daha aşağısı olmaz dediler...

Sağol Mevlüt kardeş, bir internet sitesinde de aynı fiyata gördüm. Acaba bunun montaj işçiliği ne kadardır? Bir yere sordum da, 160tl normalde dedi. 260tl de baskı balata dedi. ama bize yaptırırsan (tanıdık) 100tl işçilik + 260 tl = 360 tl dedi.

Sağol Mevlüt kardeş, bir internet sitesinde de aynı fiyata gördüm. Acaba bunun montaj işçiliği ne kadardır? Bir yere sordum da, 160tl normalde dedi. 260tl de baskı balata dedi. ama bize yaptırırsan (tanıdık) 100tl işçilik + 260 tl = 360 tl dedi.

doğrudur abi normalde 150 ile 100 lira işçilik oluyor 360 çok istemişler 300e bağla sen

Geri
Üst Alt