Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizde kmh fark ediyor

benim bildiğime göre yasa hala onaylanmadı bekliyor diye biliyorum. 110 + 11 km/h a güvenip de ceza yemeyelim diye söylüyorum :))

ben onaylandı diye biliyorum yarın burda bir trafik polisine sorarım..etrafta çok dolanıyorlar

Benim bildiğim kadarıyla ikisindede hata payı var ve doğruyu gösteremez..... :kizgin: uydu hata payı hız arttıkça kapanabilir...:rolleyes:

geçen sene toledo ile konya yakınlarında kadranda 100 110 arsı bir hız görüyor iken radar önünden geçtim ve çevrilmedim. geri döndüm radar arabasındaki memura sordum sen geçerken 96 97 falandı demişti :)

görev başındaki kameralı radar aracına geri dönüp hızınızı mı sordunuz?? ii cesaret :)

Evet arkadaşlar bugün denedim.. GPS sinyaldeki hız ile navigasyon sinyali arasında 2 km hız farkı vardı :D GPS daha az gösteriyordu.

Dyno ıle denenmsı var dırek.Benım eskı araba 4. vıtes 180 de devır kesıcıye gırıyordu,dyno da olcum en ustun b altı vıtesınde yapılır ve yıne 4.vıteste devır kesıcıyı dynoda 172km olarak gordu.8km sapma var

Geri
Üst Alt