Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizde kmh fark ediyor

ewt bnm de gps cihazımdaki hız ile göstergelerdeki hız arasında 5-6 km/h farkı oluyor hep. ama ben göstergelerin daha doğru olduğunu düşünüyorum. uydunun hız ölçümü biraz geriden geliyor dieye düşünüyorum. :)
harıtayı donuk donuk kullanman gerekır boyle olmadıgına gore bahsettıgın secenek olmaz sonucta bırı mekanık olarak gosterıyor bırde eskı leon ve toledolarda dıjıtal klıma ekranından hız bılgısı alınabılıyor ıkısı arasında da bır fark oluyor

harıtayı donuk donuk kullanman gerekır boyle olmadıgına gore bahsettıgın secenek olmaz sonucta bırı mekanık olarak gosterıyor bırde eskı leon ve toledolarda dıjıtal klıma ekranından hız bılgısı alınabılıyor ıkısı arasında da bır fark oluyor

fark olmasına bi yorum yapamam ancak göstergedeki değerin de bize 5-6 km/h kadar yanıltıcı sonuçlar verebileceğini düşünmüyorum açıkçası.

fark olmasına bi yorum yapamam ancak göstergedeki değerin de bize 5-6 km/h kadar yanıltıcı sonuçlar verebileceğini düşünmüyorum açıkçası.

olcum yapan hıcbır cıhaz %100 olcmez cok hassaa cıhazlarda bıle bır hata payı vardır cok kucuk bıle olsa bu belırtılır

olcum yapan hıcbır cıhaz %100 olcmez cok hassaa cıhazlarda bıle bır hata payı vardır cok kucuk bıle olsa bu belırtılır

buna katılıyorum ancak 5-6 ve daha da fazla km/h farkına katılamayacağım malesef. ben bi ara vw caddy ile 93-94 km/h ile radara girmiştim. hız sınırının onlarda 88 olduğunu bilmiyordum. polis çevirmede durdurdu ceza yazmıştı. polislerin de cezalarına güven olmaz o zmn :p tabii latife yapıyorum ben :)

buna katılıyorum ancak 5-6 ve daha da fazla km/h farkına katılamayacağım malesef. ben bi ara vw caddy ile 93-94 km/h ile radara girmiştim. hız sınırının onlarda 88 olduğunu bilmiyordum. polis çevirmede durdurdu ceza yazmıştı. polislerin de cezalarına güven olmaz o zmn :p tabii latife yapıyorum ben :)

93-94 ile girmişsin senin ölçümlerinde 5-6 kmh fark var demişsin bu da 88 kmh ya denk geliyor..polise göre o yoldaki hız sınırı 80 dir %10 radar hata payını hesaplarlar..88 ile gidbilme şansı verirler sürücüye..88'e ceza kesmemeleri gerek..89 'a kesebilirder..eğer hız sınırı 80 ise..
ben de yakalandım hız sınırı 99 dedi ben 107 ile girmişim...dedim bir saniye 99 a %10 eklemiyor musunuz radar hata payını..
pardon yanlış anlattık dediler hız sınırı 90 radar payı ile 99 ile gidbilir mişim...107 ile öptüler beni..:D

hız limitleri değişti Varol bölünmüş yollarda artık 110la kaptırıp gidebiliyorsun, %10 da hata payını ekle ver gazı :D:D

son radar cezamı 2003'te yemiş ve limiti doldurmaya 1 kalmıştı, o günden bu yana radara girmedim şükürler olsun.

hız limitleri değişti Varol bölünmüş yollarda artık 110la kaptırıp gidebiliyorsun, %10 da hata payını ekle ver gazı :D:D

son radar cezamı 2003'te yemiş ve limiti doldurmaya 1 kalmıştı, o günden bu yana radara girmedim şükürler olsun.

ben bu cezayı yediğimde limitler artmamıştı mayıs ayında..işin ilginci ben bu haberi duymuş buna göre gidyordum..dedim böyle böyle yok daha gelmedi demişlerdi hakkatten de gelmemiş o zaman onun ardından bir süre sonra bakan yaptı açıklamyı..
dediğini yapacağım ama şu an öyle bir yol burda ya da otobandan antep'e yada eski yoldan o gidiş geliş 70 kmh hız sınırı var..artık istanbul'a giderken dicem olmicak..aksaray yolu pis istesemde basamıyorum:):):)

evet o Aksaray yoluna gitmeye az kaldı benimde, yer yer hazır asfaltla çok iyi yerler var ama geneli sıkıntı. kurbanda kar olmazsa niyet 1 haftalığına Mersin tatili. Yer yer 80e bile sabitlediğim olmuştu son gittiğimde hoplamadan zıplamadan gidelim diye.

benim bildiğime göre yasa hala onaylanmadı bekliyor diye biliyorum. 110 + 11 km/h a güvenip de ceza yemeyelim diye söylüyorum :))

evet o Aksaray yoluna gitmeye az kaldı benimde, yer yer hazır asfaltla çok iyi yerler var ama geneli sıkıntı. kurbanda kar olmazsa niyet 1 haftalığına Mersin tatili. Yer yer 80e bile sabitlediğim olmuştu son gittiğimde hoplamadan zıplamadan gidelim diye.

bayramda bana yol görünecek galiba..ben 60 lara düştüğüm oluyor o yolda zaten istesemde sabitliyemiyorum..:D

Geri
Üst Alt