Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

simota hava filtresi

fotosunu koyarsan daha ıyı olur

16V ın fıltre sesi bu da:)

Slm bende bugun simoto aldim ama taktiramadim bi turlu aparat eksik cikti aslinda eksik degilmis oraya uygun bisey usta yapcakmis satici ole dedi

Özel yapım filtre kit ( mantar tip kuru simota filtre ) konusunda fikri olan var mı acaba ?

Önerir misiniz ? Konumlandırma nasıl olmalı ? Direk şuanki kutunun içine koyup kapagı mı çıkartayım ?

Özel yapım filtre kit ( mantar tip kuru simota filtre ) konusunda fikri olan var mı acaba ?

Önerir misiniz ? Konumlandırma nasıl olmalı ? Direk şuanki kutunun içine koyup kapagı mı çıkartayım ?

Forumda araştırdım ama net bir sonuca ulaşamadım. Bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar teşekkürler..

Forumda araştırdım ama net bir sonuca ulaşamadım. Bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar teşekkürler..

Fazla uğraşmayım diyosan kendi kutusunu kullan ama kitlerle daha sağlıklı olur bence yaza bırak kış geldi maglum yağmur ve soğuk olumsuzluk yaratabilir.

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aracın tsı anladığım kadarıyla hangi kiti takarsan tak eğer almak istediğin ses ise cok birsey bekleme hatta hava fitresi kapağını ac orijinal hava filtresinde aynı sesi alabilirsin.

Aracın tsı anladığım kadarıyla hangi kiti takarsan tak eğer almak istediğin ses ise cok birsey bekleme hatta hava fitresi kapağını ac orijinal hava filtresinde aynı sesi alabilirsin.

Barış abi unuttun beni heralde tsi evet. Filtre kutusunu açık bıraksam motora vs zarar veririm diye yapmıyorum. Sonuçta kutu içi orjinal filltreyi açık halde kullanmak heralde saglıklı olmaz ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Fazla uğraşmayım diyosan kendi kutusunu kullan ama kitlerle daha sağlıklı olur bence yaza bırak kış geldi maglum yağmur ve soğuk olumsuzluk yaratabilir.

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bir tanıdık kendi aracından söktü satıyor. Fiyatı uygun kaçırmamak adına acele ediyorum aslında. Alacagım filtre kit halinde zaten. Olumsuzluk yaratabilir derken ne gibi ? Şimdi filtre işinden sogudum ya. Bilgilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt