Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

simota hava filtresi

Aracın tsı anladığım kadarıyla hangi kiti takarsan tak eğer almak istediğin ses ise cok birsey bekleme hatta hava fitresi kapağını ac orijinal hava filtresinde aynı sesi alabilirsin.

valla barış ben bolu dönüşü kapağı söktüm sana da bahsetmiştim ya anca 1 ay şık bir sesle kullandım. 1 ay sonra hararet ibresi yükselmemeye başladı ve kontağı çevirdiğim gb fan devreye girmeye başladı. serviste yarım çay bardağı pislik çıktı neden oldu diye servis elemanı da bana sordu...

Barış abi unuttun beni heralde tsi evet. Filtre kutusunu açık bıraksam motora vs zarar veririm diye yapmıyorum. Sonuçta kutu içi orjinal filltreyi açık halde kullanmak heralde saglıklı olmaz ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bir tanıdık kendi aracından söktü satıyor. Fiyatı uygun kaçırmamak adına acele ediyorum aslında. Alacagım filtre kit halinde zaten. Olumsuzluk yaratabilir derken ne gibi ? Şimdi filtre işinden sogudum ya. Bilgilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Kışın hava soğuk olduğundan motorun isinmaz kalorifer de soğuk ufler. Yağmurda su çekme ihtimali de olabilir motora sen al yine havalar ısınınca kullanirsin

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt