Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigarayi biraktim....:)

Hayırlı olsun......
Şunun surasında bır ay sonra sıgarayı bırakalı uc yıl bıtecek....

tebrikler ama dikkat böyle diyenler genelde 10 gün sonra tekrar başlıyo :D inşallah sen başlamaz sın darısı bizlere

Tebrikler onur:) ama sakın tekrar başlıyayım deme bir taneden birşey olmaz diyerek :eek:key:

tebrikler inşallah devamı gelir ama sana tavsiyem sakın ama sakın bir taneden bir şey olmaz diyip içmemen kilo konusuna dikkat et bende 6 yıl aradan sonra şimdi ortamına bağlı olarak içiyorum ama inşallah tekrar hiç içmeyeceğim,,,
Kilo konusuna gelirsek zaten kiloluyum malesef.Evet canim surekli biseyler atistirmak istiyor ama yemek yerine bi sise su ve bi sakizla idare ediorum.Zaten istahima duskundum dahada artti bu istah:)Allahin izniyle insallah daha elimi surmem

Tebrikler Kardeşim :eek:key: Darısı bizim Başımıza;)

Tebrikler kardesim..en az 10 kilon var ama once alıp sonra vereceksin..hayirli olsun..

Tebrikler Kardeşim :eek:key: Darısı bizim Başımıza;)
Selçuk 'Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu' diye bir kitap var okumanı tavsiye ederim kesinlikle işe yarıyor...

Onur kardeş seni de tebrik ediyorum umarım bir daha başlamazsın ki (sigara içmek hapiste olmak gibiyse) oradan kurtuldun bir daha dönme küçük bir suç dahi işleme sakın(bir sigara gibi:) hiç bırakmamış gibi devam edersin... Mutlu bir insansın artık, tertemiz nefesin, harika tatların, mis kokuların keyfini sür bundan sonra:eek:

Selçuk 'Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu' diye bir kitap var okumanı tavsiye ederim kesinlikle işe yarıyor...

Onur kardeş seni de tebrik ediyorum umarım bir daha başlamazsın ki (sigara içmek hapiste olmak gibiyse) oradan kurtuldun bir daha dönme küçük bir suç dahi işleme sakın(bir sigara gibi:) hiç bırakmamış gibi devam edersin... Mutlu bir insansın artık, tertemiz nefesin, harika tatların, mis kokuların keyfini sür bundan sonra:eek:
insallah abicim umarım bırdaha hıc bulasmam.Herkezede tavsıye ederım 3 .gün de bile hıssedebılıryorsunuz nekadar rahat ettıgınızı

Geri
Üst Alt