Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatinizle en son kaç yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynı olay bana da olmuştu ya :) 230 la flan gişelere gelmeden önce bomboş yolda kadın sol şeride doğru kayıyordu, sağda da araç var ve ikisinin de hızları 70km den fazla değil.. Ben asıldım frenlere ama durmam neredeyse imkansızdı en son bari arabayı yan veriyim dedim direksiyonu hafif kırdım, neyseki kadın geldiğimi gördü de kaçtı ben de düzelip geçtim :D
+24

dikiz aynasını aksesuar olarak gören şoförlerimiz yüzünden sağlam bi hız denemesi yapamadım ama... en son gördüğüm sürat samandıra gişelerden uğurmumcu arası bağlantı yolunda 6000 devir/dk 195 km/h...... dangozun teki kağnısıyla sol şerite atlayınca 1 km boyunca gözüne gözüne uzunları çakıp gittim :D arkasına yapıştığımda sürat 70 km/h kadar düşmüştü hesap edin ve adam bu hızla sol şeriti kapatmış puhaha

ibiza 1.4 100 hp sport ile duz yolda yaptigim ; yokus asagi kadranini kirdik inanmiyan varsa hokko da sayidimdir :) bende inanamadim cunku :)

Uploaded with ImageShack.us

fakat ibiza 6l nin hiz konusundaki korkutu tek yani sertlesmeyen direksiyonu olmasiydi ruzgarin en uafak hareketi ile direksiyon ayari yapmak cok zordu daha dogrusu urkutucu idi yoksacok iyi bir araba

leon 1.4 tsi ile en son bunu gordum yokus asagi olsa kadrani baya bir kirar gibi geliyor zaten neden 240 koymuslar hayret icindeyim audi nin 1.4 tsi motoru ile ayni bizim leonunki 125 lik audide 260 kadran bizde 240 :)

Uploaded with ImageShack.us

devlet baba bu sayfayı görse purosunu yakar sırayla alayınıza cezaları keserdi herhalde, olmaz olmaz demeyin. olunca sen yaptın da demeyin ama :D:D:D

faruk sen sıkma canını ben ihbar ederim alayını

devlet baba bu sayfayı görse purosunu yakar sırayla alayınıza cezaları keserdi herhalde, olmaz olmaz demeyin. olunca sen yaptın da demeyin ama :D:D:D

bu konuda geçen yazılar tamamen hayal ürüründür gerçek kişi ve kurumlarla alakası yoktur :D:D

Durun birde video ekliyim Seat değil ama olsun:)

4 sene öncesinin toyluk videosu küfür var azıcık ucundan söyliyim baştan:) 5 kişi yokuş çıkıyoruz 120hp 2001 stock civic sedan canavar aletti ya:) 4ü 195 civarında bitiriyordu.

bu arada dönüşte kadranı devirip tahmini 235leri görmüştüm (Ankara-İstanbul)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt