Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SeatClubWorld Üyelerine Özel...........

zaten böyle bir lokantaya sahip olmasına rağmen bizi iftar yemeği olarak yabancı bir yere yönlenmemize seyirci kaldığını kendisine bizzat ben söylemiştim :D yemekte öğrenmiştim :)

Ömercan-mert abi abooov sağlam stok yapmalıyım :D
eee hadi istanbul afiyet olsun daha ne duruyosunuz....:)
:)

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

zaten böyle bir lokantaya sahip olmasına rağmen bizi iftar yemeği olarak yabancı bir yere yönlenmemize seyirci kaldığını kendisine bizzat ben söylemiştim :D yemekte öğrenmiştim :)

Sitemize giriş amacım bu sıcak ortamda bulunmaktı hiç reklam amacı gütmedim kardeşim o yüzden dile getirmedim elimden geldiğince Cezmi abimin önerisiyle gelişti herşey :)

zaten lokantam var dediğinde yemekler boğazımda kalcaktı :D kırk yıllık dostummuş gibisinden ee daha ne diye bizi buraya kadar getirdin dedirttin bana :D

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

cam icinde bendemi bir scw indirimi yapsam üyelerimize :)

zaten lokantam var dediğinde yemekler boğazımda kalcaktı :D kırk yıllık dostummuş gibisinden ee daha ne diye bizi buraya kadar getirdin dedirttin bana :D

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

cam icinde bendemi bir scw indirimi yapsam üyelerimize :)

gittiğimiz ortam doğa içinde ve çok güzeldi beykoz harikadır zaten alışveriş merkeziyle kıyas götürmez bide iftarda o kalabalıkta size hazırlayacaklarım hiç içime sinmez.... son iftarlarım 1 saat sürdü çok yoğundu gene hallederim ben de normal birgün daha mantıklı pazar günleri 3-4 ten sonra başlar servis bizde genellikle zaten

geldikmi toplu geliriz beykozdakiden fazla geliriz ona göre hesabını yap :D

kardeşim hayırlı satışlar diliyorum en başta bol rızıklı bereketli günler. Cezmi abinin dediği gibi bir operasyon şart kardeşim sana :D Aç geleceğim bayramda yanına haberin olsun ekonomini çökertip gideceğim tek taşıma ona göre :D

abı valla tesekkur ederız :) ınsallah bır gun yolumuz duser genelde kozyatagındakı yerınızde ıclı kofte gomerım:D

Ye kardeşim afiyet olsun içli köftemiz meşhurdur :)

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 01:00 ----------

geldikmi toplu geliriz beykozdakiden fazla geliriz ona göre hesabını yap :D
Hesab işi kolay kardeşim ince eliyip sık dokuruz kimse üzülmez sana yakın ya hemen nasıl sevindin :)
kardeşim hayırlı satışlar diliyorum en başta bol rızıklı bereketli günler. Cezmi abinin dediği gibi bir operasyon şart kardeşim sana :D Aç geleceğim bayramda yanına haberin olsun ekonomini çökertip gideceğim tek taşıma ona göre :D

gene bi kaç resim yakalasam bende seni çökerticem :D

Geri
Üst Alt