Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon kulluk ariyorum arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Punisherkp

Kayıtlı Üye
benimkinin kapagi kirildi sigara kullanmayan bir arakadas warsa isine yaramiyorsa ucreti karsiliginda bana satarsa sevinirim

bende var sana stabilirim anlaşırsak tabi ..para peşin :p

cenk çok pahalı bişi değil servisten al istersen :)

yunus emre soyledim de ellerinde yok bir dahada ne zaman yolum duser 8 binde arac 15 binde anca yolum duser :) ben deli gibi sigara icen biriyim kulluksuzde olmuyo dedim en hizli buradan bulurum

benimkinin kapagi kirildi sigara kullanmayan bir arakadas warsa isine yaramiyorsa ucreti karsiliginda bana satarsa sevinirim

Cenk benim eski işyeri Yaris'in küllüğünü üretiyordu. Ayrılmadan önce bir arkadaş için 2 adet almıştım. Birini verdim biri duruyor. Bizim küllüğün yuvasına tam oturuyor. Sadece 1-2 cm yukarıda kalıyor. İstersen sana gönderebilirim.

Cenk benim eski işyeri Yaris'in küllüğünü üretiyordu. Ayrılmadan önce bir arkadaş için 2 adet almıştım. Birini verdim biri duruyor. Bizim küllüğün yuvasına tam oturuyor. Sadece 1-2 cm yukarıda kalıyor. İstersen sana gönderebilirim.

murat abi simdi scw blackberry gurubuna yazdim gokhan arkadasimiz da kullanmiyormus ewde duruyordu dedi bulursa ondan alicam eger bulamassa o da olur abi isim gorulsun yeter buradan haber weririm ilgine alakana cok tesekkurler abicim :)

serviste ne kadar oldğunu bilen var mı ? bende 2 senedir kırık kırık idare ediyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt