Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon kulluk ariyorum arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oyle hassas bir sey bnmkide buyuk ihtimal yikamada oldu bundan sonra daha dikkatli olcaz japonla yapistirdim 1 ay dayandi :)

2 tane küçük çıkıntı var benim birinin tam dibinden kırılmıştı eğer dikkatli kullanılırsa kırılmaz sanırım kırılırsa 68 tl vermeye hiç niyetim yok o ne ya!.. ablamın jazzda aynısının metali var onu çalarım :)

68 TL gayet iyiymiş bence.. :eek:key:

geçen yıl 80TL demişlerdi, indirim mi gelmiş? ben araçta sigara kullanmıyorum bagajda duruyor, oradaki hazneyi telsizi ve telefonu koymak için kullanıyorum.

aracı alırken bende küllük yoktu, baktım showroom araçlarının birinde var söyledim bana vermediniz buna el koyuyorum dedim aldım yerine koydum ama oradaki boşluğa telsizim tam oturuyor şimdi bagajda emekliye ayırdım küllüğü :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt