Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 sport mu 1.4 tsi mi ? lütfen yardım..

gazlı arabalar birde ilk çalıştırmayı da katın isterseniz benzinle calışyor hemen hemen bir depo gaza 20 tl benzin koymak gerekiyor :D
hele bide kısa mesafe gidip geliyorsanız gaz ısındım gittim diyene kadar fazla yakıyor
yok 20 tl lik benzin koyulmuyor çok az daha az ama lpg kullanıcıları o benzin giderini yok sayıyor...ayrıca kısa mesafedelpg ısındım ısınana kadar çok yakıyor diyosunuzda bensinli içinde şartlar aynı hatta dizel içinde yani tüm arabalar içinmesela annem 1.2 tsi dsg ibiza kullanıyor teknik verisi 7 lt ama annemin ortalaması 9lt ama sürekli kısa mesefe ve dikkat etmeyerek yani gayet çok yakıyor hepsi kısa mesafede ve soğuk iken

vallaha mertkan a katılıyorum 1,4 tsi den şaşma dostum

Arkadaşlar kusura bakmayın konu uzadı ama kafam yine karıştı, burda leon kullanan biriyle konuştum 2010 tsi motor var, adam memnun değil satıp golf alıcam dedi bana da tavsiye etmedi, sonra 4-5 kişiyle konuştum hepsi de golf diyo, leonun dolusunu almaktansa golf alırız diyolar kafam iyice karıştı :S

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

33000 üst limitim şu an için

leon 1.4 tsı al temiz hırpalanmamış sonra yavaş yavaş tuninge girersin 2-3 sene değil 5 sene kullanırsın yüzü eskimez ama golf iç donanımı izolasyonu kalitesi bakımından leon dan biraz üstte ama birde karizma olayı var yani bana göre mk2 leon mu yoksa golf mü tabiki leon mk2 1.4 tsı çak leona 18 jant ofsetli camlar siyah araç kırmızı yada şeker beyazı olsun tak spoyler bir bakan arkasına döner 10 kere bakar ama golf 7 bile olsa üzerine ne takarsan tak leon kadar davetkar kışkırtıcı olamaz bunlarda benim görüşüm

Ben zaten diyorum kendimce her adam Leo'na binemez

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

leon 1.4 tsı al temiz hırpalanmamış sonra yavaş yavaş tuninge girersin 2-3 sene değil 5 sene kullanırsın yüzü eskimez ama golf iç donanımı izolasyonu kalitesi bakımından leon dan biraz üstte ama birde karizma olayı var yani bana göre mk2 leon mu yoksa golf mü tabiki leon mk2 1.4 tsı çak leona 18 jant ofsetli camlar siyah araç kırmızı yada şeker beyazı olsun tak spoyler bir bakan arkasına döner 10 kere bakar ama golf 7 bile olsa üzerine ne takarsan tak leon kadar davetkar kışkırtıcı olamaz bunlarda benim görüşüm

Valla zaten leonun görüntüsü hiçbirinde yok, zaten hep Hatchback bakıyorum, bu arabalar içinde Opel'in uzay kasası da aklımdaydı ama bütçemiiyi müsait değil.. Leon ile golf arasında aman aman bir kalite farkı var mı sizce?

Geri
Üst Alt