Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 sport mu 1.4 tsi mi ? lütfen yardım..

En basta dedimmi hatirlamiyorum da araba isi akil isi ama once gonul isi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi şehir içi 100 km mesafede 8 litre benzin yaksa 5 liradan 40 tl yakar. Aynı litre gaz ise 24-30 lira civarında yakar ki arada 10-15 lira fark var.. Bu azımsanacak bir rakam değil ama yine de iyi düşünmek lazım tsi her zaman kafamı karıştırıyor..

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8lt benzin = 10lt gaz, ilginç:cool:

Olur mu öyle yav ne yaptın sen aralarında neredeyse 2 lira fark var

100 km de 8 litre benzin yakan bi araba, 100 km de kaç lt gaz yakar :cool:

Hatta şöyle diyelim; 1,6 benzinli leon 100km de kaç litle benzin yakar... aynı şekilde kaç litre gaz yakar.
Sonra tsi 100km de kaç litre benzin yakar?:cool:

Hatta şöyle diyelim; 1,6 benzinli leon 100km de kaç litle benzin yakar... aynı şekilde kaç litre gaz yakar.

Onun hesabını yukarıda yapmıştım :)) önemli olan şey gazın ucuz olması ;)

Onun hesabını yukarıda yapmıştım :)) önemli olan şey gazın ucuz olması ;)

bende onu diyorum işte. gaz 3.11 benzin 4.99 ... sorduğum soruda değerleri yerine yazarsanız arada uçurum olmadığını göreceksiniz:drink:

Bu arada benim gönlümde de tabi ki 1.4 var ama maddi açıdan bakıyorum biraz da.. Önemli olan doğru kararı vermek kardeş :))

bende onu diyorum işte. gaz 3.11 benzin 4.99 ... sorduğum soruda değerleri yerine yazarsanız arada uçurum olmadığını göreceksiniz:drink:

100 km'de 8-10 lira oynuyor.. Bunun için lpgye değer mi değmez mi iyi düşünmek lazım :
S

gazlı arabalar birde ilk çalıştırmayı da katın isterseniz benzinle calışyor hemen hemen bir depo gaza 20 tl benzin koymak gerekiyor :D
hele bide kısa mesafe gidip geliyorsanız gaz ısındım gittim diyene kadar fazla yakıyor

Geri
Üst Alt