Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza mercek far

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Merceğin keyfi bir başkadır :)

arkadaşlar ilk defa mercek kullanmama rağmen yağmurlu havalarda bile görüş netliğinin bu kadar iyi olmasından çok memnun kaldım iyiki almışım şu merceği :D

mercegin odaklamasi bambaskadir bnm ibizamdada wardi simdi leona binince kor gibi geliyo sanki :)

yahu 480 tek bi janta verene kadar lant lastik alırsın paran kalır üstünede hem öyle serviste güzel bi jant varmı hiç bilmiyorum :D

yahu 480 tek bi janta verene kadar lant lastik alırsın paran kalır üstünede hem öyle serviste güzel bi jant varmı hiç bilmiyorum :D

walla guzel birsey yok ama garanti sorunu olmuyor oradan alinca :) birde korkuttular beni leonlar kronik direksiyon kutusu cok hassasmis hemen bozuluyomus 18 bbs ch 5 cm yay takicaktim simdi birer olcu geri gittim 3.5 yay a 17 jant lastik alcam onuda servisten alirsak garantiye hic sorunsuz giriyomusuz emre :( ben anlamadim bisi bu isten ama yapicak bisi yok 16 larda cok kiz arabasi gibi duruyo kugu gibi arabaya baktikca igreniyorum :)

Geri
Üst Alt