Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanroof ve ruzgar

arada konuşmada geçmiş sunrooflularda rüzgarlık var.rüzgar olayı ben şuana kadar karşılaşmadım ama belirli bir hızdan sonra fitillerin ses almasından ötürü buda mümkün.
ne kadar sunroof olsada arabada sigara içilmesine karşıyım döşeme falan bütün açık ton döşeme ne varsa kararıyor.arabada da kalıcı bir koku kalıyor bence bunu içmeyen çok rahat fark ediyor zaten.tabiki herkesin malı kendine ama sigara içen için cam açmaktan iyi oldugu kesin :)

abi birde soyle birsey war ben bunu daha iyi anladim 2011 leon alinca 2 nesildir seat kullaniyorum arac gercekten kalite konusunda berbat goruntu super ama arac dururken guzel giderken anliyosunuz neden ucuz oldugunu vag gurubu icinde ses yalitimi kotu orasindan burasindan ses mi istersin ne istersen war ic mazemeyi tutun sallayin resmen ucuz oyuncakcilardaki mazeme gibi :) oynuyo abi ondan fazla dert etmeyin boyle ses ti bilmem neydi ne kadar ekmek o kadar kofte diye bir laf war iste bu o misal bu paraya bu kdr abi :)

Bir de Fiesta'nın iç malzemesine bakın =) Leon almasak onu alacaktık. Gerçi hala aklımda dizel olduğu için =)

vazgeçilmeyecek donanımlardan, rüzgarı kesmek için arkası yukarı kalkık hale perdeyi istediğin kadar çek rüzgar boynuna vurmasın. ama ben kaydırarak az açılmış haliyle hava sirkülasyonunu daha çok seviyorum özellikle soğuk ve temiz hava girişi istediğim zamanlarda.

vazgeçilmeyecek donanımlardan, rüzgarı kesmek için arkası yukarı kalkık hale perdeyi istediğin kadar çek rüzgar boynuna vurmasın. ama ben kaydırarak az açılmış haliyle hava sirkülasyonunu daha çok seviyorum özellikle soğuk ve temiz hava girişi istediğim zamanlarda.

İste cozum:) hocam tebrik ederim:eek:key:

arada konuşmada geçmiş sunrooflularda rüzgarlık var.rüzgar olayı ben şuana kadar karşılaşmadım ama belirli bir hızdan sonra fitillerin ses almasından ötürü buda mümkün.
ne kadar sunroof olsada arabada sigara içilmesine karşıyım döşeme falan bütün açık ton döşeme ne varsa kararıyor.arabada da kalıcı bir koku kalıyor bence bunu içmeyen çok rahat fark ediyor zaten.tabiki herkesin malı kendine ama sigara içen için cam açmaktan iyi oldugu kesin :)

sigaradan mı kalıcı koku Timur'um.. :)
arabamda herhangi bişi 10 günden fazla kaldığında sadece kavun kokuyo.. :D :D

Geri
Üst Alt