Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanroof ve ruzgar

alper.06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben hiç sanroof lu araç kullnmadım ama şimdi seat leonumda sanroof var yalnız sanroofu açınca mesela arkasını havaya kaldırınca her iki ön kapının yani tam omuz hizasına gelen yerden ruzar geliyor ama sanroofu kapattığım zaman ruzgar kesiliyor bunun nedeni ne olabilir acaba.Umarım anlata bilmişimdir.

Yardımlarınızı bekliyorum

nedeni sunroof un açık olması oabilirmi:D

benim araçtada aynısı oluyor..ama o rüzgar, nasıl sunroof un üstünden terse yatıp birde feyk atıp ön koltuklara dökülüyor çok anlamış değilim..

tasarım.. :)
bu tarz sıkıntıları sadece premium sınıfın büyük araçlarında düşünürler..

Sunroof'u kaldırınca yanlardan yükselen perdeler olmuyomuydu filtre gibi ?? o engelliyodu rüzgarı... Koymuyorlarmı artık ya da leonunmu farklı ??

kapı yanlarından gelen bir rüzgar sanroofu açınca geliyor kapartınca gelmiyor bu sorunmu acaba bilmiyorumki

Eğer öyleyse hava akımı oluşuyo , kapı fitillerini kontrol ettirmekte fayda var

daha çok tasarımı yaparken bunu düşünmüşler mi önleyecek unsurlar koymuşlar mı onunla alakalı kanka..çünkü cabrio olup da üstünü açıp yüksek hızda saçları kıpırdatmayan araçlar var.. :D :D

benim aracımdada aynı olay var ama problem olarak görülmüyo yazın bi avantaj bence:)

Geri
Üst Alt