Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

R32 Biturbo.........

Tam ayarında olmus,2 tane K04 var abartısız surus keyfı 10 numara R32:)

Türkiyede fuar arabası olarak kullanılmış doğuşun supercharger ile hazırladığı mavi renkte bir 4 kasa mevcut fiyat uçuk ama araç muazzam insanı düşündürüyo :) fakat ekonomik açıdan Türkiye için çok sakıncalı bir model hem vergi hem yakıt...... :(

Türkiyede fuar arabası olarak kullanılmış doğuşun supercharger ile hazırladığı mavi renkte bir 4 kasa mevcut fiyat uçuk ama araç muazzam insanı düşündürüyo :) fakat ekonomik açıdan Türkiye için çok sakıncalı bir model hem vergi hem yakıt...... :(

onun ılanını gordugumde b anda elım ayagım gıttı serhat :D hanı fıyatına da deger desek vergıden yatar o ıs :) bunu cok cıddı soyluyorum 50 mılyara boyalı cupra alcagıma 53 mılyara o arabayı alırım:)

onun ılanını gordugumde b anda elım ayagım gıttı serhat :D hanı fıyatına da deger desek vergıden yatar o ıs :) bunu cok cıddı soyluyorum 50 mılyara boyalı cupra alcagıma 53 mılyara o arabayı alırım:)

Kesinlikle vergisi bizi çıldırtır hadi yakmasın diye az biner keyif yaparsın ama bi ara grisi vardı satıldı eski Erdal Acar ın arabasıydı sakaryadan tekrar istanbula satıldı biz o zaman sakarya ile 40milyara anlaşmıştık parayı toparlıyamadık derken genç bi çocuk 52 milyara almış 4 ay sonra :D araçla göztepe de denk geldim çocuk çok yakıyo abi LPG taktırıcam dedi kriz geçirdim :D

hahaha kafayı yemıs o heba edıcek arabayı :D deseydın al gulum ver gulum yapalım :D

hahaha kafayı yemıs o heba edıcek arabayı :D deseydın al gulum ver gulum yapalım :D

Abicim adam arabaya 52milyar vermiş zaten yemişler çocuğu biz 3 ay falan olmuştu 40milyara konuşalı :) ama genede fena makinaydı bakmak bile içimi yaktı...

Geri
Üst Alt