Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 vs. Xbox..

YCO

Kayıtlı Üye
bugünlerde PS3'e kafayı takmış durumdayım..
velakin PS3'ü de Gran Turismo 5 ve Metal Gear Solid için istiyorum..GT PS3'te çıktı mı tam sürümü aynı şekilde MGS. ??

Xbox'ı da Forza Motorsport 3 için istiyorum ki ondan başka güzel ne oyunları var bilmiyorum..

bi ihtimal daha var ki o da PSP..
onda da kararsızım görüntü kalitesi ne kadar iyi olursa olsun bi konsol kadar keyif vermeyecekmiş gibi geliyo..ne dersiniz. ??

teşekkür ederim..

PS3 derim kendi adıma, daha yaygın olması çok büyük avantaj. Servis, oyun, aksesuar bakımından.

xboxın kolu cok iyi aslında ilerlemeli oyunlarda klavye mauseden bile daha iyi diyebilirim. ama onun dışında ps3

PSP konusunda ne dersiniz peki şüphelerim konusunda haklı mıyım. ??

yigit ikisinide kullandim ve siddetle ps3 tavsiye ediyorum. kalite ve huzur sony de :)
ciktiginin 2. ayinda almistim ben amerikadan, o gunden beri hic skinti yasamadim. fakat xboxta ekren kartiyla ilgili sorunlar falan yasadim.
xboxta 3kirmizi isik yakma gibi problemler falan da olusuyor (tamir edilemeyecek sekilde yaniyor aletin islemcisi). tek avantaji kopya oyun kullanabilirsin. kendin indirip basip oynayabilirsin.

GT5 daha cikmadi' galiba 9. ayda cikacak tam surumu. GT varken forza morza tanimam :D

ps3 de ise oyunlarini orjinal almak zorundasin. sirkecide en yeni cikan oyunlar 90 ile 120 arasi. normalde 140 ile 200 arasi falan oluyor.

psp konusunda ise farkli avantajlari var tabi. mp3 player olarak kullanabiliyorsun disarida. icine film atip seyredebiliyorsun, wireless olmasi lazim bir de. bunun yaninda oyun kalitesi olarak ps3 gibi kesinlikle degil. taha basitlestirilmis sekilde oynuyorsun oyunlari. ayrica bana hic haz vermiyor psp de oynamak. cocuk olsam belki hosuma giderdi (her yerde oynayabildigim icin) ama ben yine de ps3 diyorum.

yigit ikisinide kullandim ve siddetle ps3 tavsiye ediyorum. kalite ve huzur sony de :)
ciktiginin 2. ayinda almistim ben amerikadan, o gunden beri hic skinti yasamadim. fakat xboxta ekren kartiyla ilgili sorunlar falan yasadim.
xboxta 3kirmizi isik yakma gibi problemler falan da olusuyor (tamir edilemeyecek sekilde yaniyor aletin islemcisi). tek avantaji kopya oyun kullanabilirsin. kendin indirip basip oynayabilirsin.

GT5 daha cikmadi' galiba 9. ayda cikacak tam surumu. GT varken forza morza tanimam :D

ps3 de ise oyunlarini orjinal almak zorundasin. sirkecide en yeni cikan oyunlar 90 ile 120 arasi. normalde 140 ile 200 arasi falan oluyor.

psp konusunda ise farkli avantajlari var tabi. mp3 player olarak kullanabiliyorsun disarida. icine film atip seyredebiliyorsun, wireless olmasi lazim bir de. bunun yaninda oyun kalitesi olarak ps3 gibi kesinlikle degil. taha basitlestirilmis sekilde oynuyorsun oyunlari. ayrica bana hic haz vermiyor psp de oynamak. cocuk olsam belki hosuma giderdi (her yerde oynayabildigim icin) ama ben yine de ps3 diyorum.

kardeşim peki nerden bulurum güzel fiyata PS3. ??
en ucuzu galiba Darty'deydi bi oraya baktım 8XX Lira'ydi..

Geri
Üst Alt