Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 vs. Xbox..

bu gun bir arkadasim bahsediyordu aynen onun agiziyla yaziyorum:
"erenkoy ethemefendi cad. koprusu uzerinde gordum ama iceri girip sormadim. 600 tl slim modeliydi galiba, disari esek kadar yazi koymuslardi"

buraya bakabilirsin yigit. ayrica sirkecide ve kadikoyde garantisiz olanlarida olabilir daha ucuza. ama benim sana tavsiyem garantili ve PAL al. media markta ucuz olabilir, darty, electroworld, vatanbilgisayara falan bakmani tavsiye ederim. hepsinde farkli taksit imkani falan var. vatan da kdv indirimi var ve world karta 6 taksit.

Erenköy'deki o tabelayı bayaadır ben de görüyorum orayla da bi konuşiyim haftasonu..

ben ilk cıktıgında aldım 1425 tl ye garantisi doldu bitti 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum hergun tozunu alırım ama eger butcen yeterli degilse ilk cıkan 60 gb lıklardan bul yigit onlar en kaliteli ve dayanıklı olanları kalın kasa 40 lık veya 80 lik sakın alma onlarda sarı ısık hatası var. Ayrıyeten xbox u sakın dusunme bile artık son demlerini yasıyo yani son haddini kullanıyo ps3 e oyunlarda yeni yeni cıkıyo ve grafikleri gelişiyo. Eger slim alıcam dersen cevahir sonyde tanıdıgım var sana ozel fiyat yapabilirim... Servistede tanıdıgım var herturlu konuda bana danısabilirsin...

ben ilk cıktıgında aldım 1425 tl ye garantisi doldu bitti 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum hergun tozunu alırım ama eger butcen yeterli degilse ilk cıkan 60 gb lıklardan bul yigit onlar en kaliteli ve dayanıklı olanları kalın kasa 40 lık veya 80 lik sakın alma onlarda sarı ısık hatası var. Ayrıyeten xbox u sakın dusunme bile artık son demlerini yasıyo yani son haddini kullanıyo ps3 e oyunlarda yeni yeni cıkıyo ve grafikleri gelişiyo. Eger slim alıcam dersen cevahir sonyde tanıdıgım var sana ozel fiyat yapabilirim... Servistede tanıdıgım var herturlu konuda bana danısabilirsin...

safa slimi kaça ayarlıyabilirsin tek kol?

Abi bi konusmam lazım bikaç ay once aldım ben kendime aslında kalını arkadasa verip slim alcaktım fakat olmadı arkadasım aldı 670 TL tek kol artı 1 oyun almıştık ama depo fiyatları yani döviz ne durumdadır bilemem sormak lazım... Pal 2 sene garantili tabikide..

Abi bi konusmam lazım bikaç ay once aldım ben kendime aslında kalını arkadasa verip slim alcaktım fakat olmadı arkadasım aldı 670 TL tek kol artı 1 oyun almıştık ama depo fiyatları yani döviz ne durumdadır bilemem sormak lazım... Pal 2 sene garantili tabikide..

bem piyasaya pek hakim degilim ama 670 lira gibi bi fiyatın iyi oldugunu bilmeyecek kadar değil:D şaka bi yana mütiş fiyat şu an degil ama 1-2 ay sonra umarım banada bi güzellik yaparsın safacım:)

Ben PSPciyim..GT'de araç içi detay yok ama yine GT manyağı oldum ve tabiki F1 2009...

Geri
Üst Alt