Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

ben niye zevk alamadim bu gt5 den beklentilerimi mi cok yuksek tuttum acaba, hala seneler once pc de oynadigim colin mcrae 2 deki keyfi bulamadim :confused:

+1903

oyuna haksızlık etme abi.. :)
ralli konusunda da ilerlerdikçe görüceksin zaten..lisanslarla uğraşman oyunun başında faydalı olur..

Ben çok şans verdim Yiğidim bir türlü alışamadım allahtan kardeşim oynuyorda boşuna köşede durmuyor :D
Direksiyonla bile keyif vermiyor oyun,tekrar diyorum grafikler çok basit kendini kandırma :p

Bu arada 2 yeni oyun daha siparişi verildi bakalım. (Medal+Call of Duty)

Ben çok şans verdim Yiğidim bir türlü alışamadım allahtan kardeşim oynuyorda boşuna köşede durmuyor :D
Direksiyonla bile keyif vermiyor oyun,tekrar diyorum grafikler çok basit kendini kandırma :p

adam GT5'i sevemedi.. :D :D

+1903

1997den berı ps sahıbıyım en hayak kırılıgı bu sene gt5 yasadım :) bende kullanmıyordum su sıralar bana oyun onersene tımur kardesım :)

bugun itibariyle CFW 5.56 yükledim makinaya 36 adet oyunum var ve hepsi çalışıyor aynı anda psn de kullanabiliyorum online da oynayablliyorum... herkeze tavsiye ederim :D:D

bugun itibariyle CFW 5.56 yükledim makinaya 36 adet oyunum var ve hepsi çalışıyor aynı anda psn de kullanabiliyorum online da oynayablliyorum... herkeze tavsiye ederim :D:D

nasıl yani Kıvanç? biraz daha detaylı açıklayabilir misin?

adam GT5'i sevemedi.. :D :D

:D:D grafikleri görünce bu kadar zaman bunun için mi ugraştılar diyorum...:p

1997den berı ps sahıbıyım en hayak kırılıgı bu sene gt5 yasadım :) bende kullanmıyordum su sıralar bana oyun onersene tımur kardesım :)

araba yarışı ise Ömercan NFS Hot Pursuit,bilmiyorum oynadınmı ama kat kat daha güzel grafikler falan tavsiye ederim.

çok iyi :eek:key: peki multi baglanırken oyun serialı istemiyor mu onu anlamadım ? aydınlat bizi Kıvanç yazıp gitme :D

arkadasın arabası yolda kalmış onu kurtardım geldim :D şimdi buraya yazmaya kalksam saatlerimi alır ama size linki veriyim tamamen buna uygun yaptım..jakilbrak falan filan hiçbirşeye gerek yok dışarıya kim oldugunu bilmediğiniz adamlara cihazı götürüp para vermeye hiç gerek yok..

http://www.oyuncehennemi.com/kmeaw-custom-firmware-355-rehberi-t781853.html#

takıldığınız bişey olursa çekinmeden sorun..usb hdd niz varsa gönderin oyunlarımı sizinle paylaşıyım..dışarda oyunun tanesine 10lira alıyorlar..Tabikide SCW ye beleş :D

Bende NFS hot Pursuit aldım oynuyorum grafik olarak bence GT5 in önünde özellikle polis kovalamaları şahane:)Düşünsenize Hıghway Patrol sun ve elinde Porsche 911 turbo ile çöl yolunda Maserati kovalıyorsun:D

Geri
Üst Alt