Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

bugün, Palladium D&R'da 160'lık + GT5, 819TL'ydi..
bence güzel fiyat yanında hediye verdiği oyun da GT5 yani.. :)

kıvanç öyle kampanyalar buldun mu hiç düşünmeden al, zaten o oyun veren kampanyalar öyle inanılmaz avantajlı olmuyor. mesela Yiğitin verdiği kampanya örneğinden yola çıkarsak ben 160 gb lık PS3' ü 600 liraya aldım. Sadece cihaz. GT5 te hadi olsun olsun 180 lira olsun. 780 lira ederdi. o yüzden sadece cihaz olarak 550-600 e bulursan falan kaçırmadan al GB olayına takılmadan

ıste bende acele etmıyorum ılla bu gun oyun oynayacagım dıye acelem yok bu uygun taksıt yapan bı yerden kampanya ıle alacagım kulagınız delık olsun

istemediğim tüm oyunlar ucuz, istediklerim pahalı :D
mesela pes2011 85 liraydı, fifa 2011 149 lira mecbur bayıldık 149 lirayı :D

oyle oluyor hep :) ben genelde gg den aliyorum nerdeyse yari fiyat oluyor ... pc zamaninda oyuna yetmezdi donanim upgrade ederdik, sadece ekran kartina 650$ verdigimi hatirliyorum, ps3 e gectik oh ne guzel update yok diye dusunurken 3-4 oyun aliyosun upgrade parasi ediyo her seferinde :rolleyes:

Geri
Üst Alt