Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

oyle oluyor hep :) ben genelde gg den aliyorum nerdeyse yari fiyat oluyor ... pc zamaninda oyuna yetmezdi donanim upgrade ederdik, sadece ekran kartina 650$ verdigimi hatirliyorum, ps3 e gectik oh ne guzel update yok diye dusunurken 3-4 oyun aliyosun upgrade parasi ediyo her seferinde :rolleyes:

aslında kafamı çok kurcalıyor şu Chip işi, bir arkadaşım sorunsuz kullanıyor. Ne var ne yok oyun olarak çoğunu oynadı :)
Şu online işi olmasa hemen gidip yaptırcam ama işte fifa' yı falan oynadığım için yaptıramıyorum Chip'i
chip+ 5 oyun şu an 100 tl ye yapılıyor

aslında kafamı çok kurcalıyor şu Chip işi, bir arkadaşım sorunsuz kullanıyor. Ne var ne yok oyun olarak çoğunu oynadı :)
Şu online işi olmasa hemen gidip yaptırcam ama işte fifa' yı falan oynadığım için yaptıramıyorum Chip'i
chip+ 5 oyun şu an 100 tl ye yapılıyor

ozan chip olayi multiplayer oyunlarda sorun olur sanirim.. ki benim en cok takildigim olay ps3 te multi , islemciyle nereye kadar :D

o konuda cok zor hallolur, sonucta netten giriyosun oyuna ait key var falan.. bagimsiz sunucularda oynama imkani falan olcakki belki

yok abi o bile çözüm değil, çünkü olay aletin güncellemesinde bitiyor. Fifa sürekli güncelleme istiyor sürekli. Güncellediğin zaman da makinayı, Chip eski versiyona göre uyumlu olduğu için yeni versiyonda işe yaramıyor

yok abi o bile çözüm değil, çünkü olay aletin güncellemesinde bitiyor. Fifa sürekli güncelleme istiyor sürekli. Güncellediğin zaman da makinayı, Chip eski versiyona göre uyumlu olduğu için yeni versiyonda işe yaramıyor

hmm dogrudur bunu bilmiyordum

dün 160gb +gt5 750 liraya aldım uzun pazarlıklar sonucu gt5 ıme kavuştum sonunda:)

ben niye zevk alamadim bu gt5 den beklentilerimi mi cok yuksek tuttum acaba, hala seneler once pc de oynadigim colin mcrae 2 deki keyfi bulamadim :confused:

ben niye zevk alamadim bu gt5 den beklentilerimi mi cok yuksek tuttum acaba, hala seneler once pc de oynadigim colin mcrae 2 deki keyfi bulamadim :confused:

oyuna haksızlık etme abi.. :)
ralli konusunda da ilerlerdikçe görüceksin zaten..lisanslarla uğraşman oyunun başında faydalı olur..

Geri
Üst Alt