Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

valla PS3'e ihanet edicek gibi bi havan var.. :D :D

valla PS3'e ihanet edicek gibi bi havan var.. :D :D

Eger xbox alıp oynarsan ve karşılaştırırsan grafikler vs. olsun Yıllarca Sony bizi kandırıp bize ihanet etmiş diceksin diyor oyun hastası olan abim... Henuz deneyemedim ama kolundan tut a dan z ye daha ustunmuş pro konsolmuş anlıcan...

o zaman niye bana PS3 aldırdınız.. :D :D
velakin GT5 ve MGS'yi unutmamak lazım..

o zaman niye bana PS3 aldırdınız.. :D :D
velakin GT5 ve MGS'yi unutmamak lazım..

Bende bilmiyodum ilk başta ama xbox alıncada problemleri var oyun zor bulunuyor 75 TL yıllık online ücreti vs vs. ondan bende deişmeye yanaşamıyorum.... TR ye iyi pazarlanmış ps3 kısacası...

Safa BF Bad Company nasıl? Oynanabilirlik falan? Memnunmusun?

Safa BF Bad Company nasıl? Oynanabilirlik falan? Memnunmusun?

Oyunu abim almış bana bağışladı alalı 1 ayı geçiyo 2 defa açtım abi. Sakın oyle bir hata yapma grafikleri berbat oynanabilirlik normal ama oyun tamamen iğrenç direk satıcam yada takaslıcam 1 aydır ole duruyo Sakın alayım deme büyük hata olur. Özellikle grafikleri okadar kotuki anlatılmaz yaşanır....

Ben Bf2 yi 3 senedir falan pcde oynuyorum, şimdi Bad Company çıkınca ona geçeyim dedim ama soğuttun beni şimdi :D Gerçi iyide oldu maddi sıkıntıda extra masraf çıkmadı :D

Ben Bf2 yi 3 senedir falan pcde oynuyorum, şimdi Bad Company çıkınca ona geçeyim dedim ama soğuttun beni şimdi :D Gerçi iyide oldu maddi sıkıntıda extra masraf çıkmadı :D

Aman abi devam et pc den.Abimde bir pro pc cidir. ps3 aldı direk sattı geri xbox aldı :) BF2 pc de mükemmelmiş...

Geri
Üst Alt