Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

Aynen 3 senedir oynuyorum zaten :) ilk 5000'e girerim bu hafta. 800.000 kişi falan var sen düşün :D

arkaşdaşlar god of war 3 oyununu oynayanınız varmı bilmiyorum ama ben ilk ikisini bitirmisştim ps2 de simdi god of war 3 'ü bitirdim ps3 de efsane olmuş herkese tavsiye ederim....

arkaşdaşlar god of war 3 oyununu oynayanınız varmı bilmiyorum ama ben ilk ikisini bitirmisştim ps2 de simdi god of war 3 'ü bitirdim ps3 de efsane olmuş herkese tavsiye ederim....

Oyun cok guzel diolar ama ben türünü sevmiyorum fakat bukadar övgüden sonra tabikide alıp oynucam ama biraz geç olucak...

Oyun cok guzel diolar ama ben türünü sevmiyorum fakat bukadar övgüden sonra tabikide alıp oynucam ama biraz geç olucak...

emin olki pişman olmayacaksın ve geri donüp 1-2.sini oynarsın..ps2 ama ilk ikisi...şimdiye kadar oynayıp zevk aldıgım en ıyı oyun...

psn :sametozeren

Oyunlar : Fifa 10 , grand turismo pro ,need for speed shift , killzone 2 , zafa ve erk ekledim sizi

oyun takas edilir :)

psn:indefinablesn

oyunlar: FİFA 10 - Call Of Duty Moderwarfare 2 - haftaya Fifa World Cup 2010

Ucuza Oyun arayanlar beni bulsun...

arkadaşlar ps3 almaya karar verdim..alırken hangisini alacağıma karar veremedim..slim kasa mı yoksa büyük kasa mı birde bu hdd olaylarını anlamadım 120 gb la 250 gb arasında ne fark var?? pal n*** nedir bi yardımcı olun??

psn im: tikoci . safa ekledim seni kabul etmedin.. netim kesik en kısa zamanda dönücem aleme. ekleyin arkadaşlar benide. cod modern de 10 cu level oldum. iyi oun hoş oyun ama 2 saatten sonra baş ağrısı yapıyo varmı benim gibi olan?

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

arkadaşlar ps3 almaya karar verdim..alırken hangisini alacağıma karar veremedim..slim kasa mı yoksa büyük kasa mı birde bu hdd olaylarını anlamadım 120 gb la 250 gb arasında ne fark var?? pal n*** nedir bi yardımcı olun??

abi artık slim var piyasada eski tür pek kalmadı. yinede ararsan bulursun. sliminde bi 120 liği var bi 250 liliği bendeki 120lik çok memnunum. zaten garantli ürün alırsan pal olur. o oyun formatı gibi bişey. trdeki herşeyi oynarsın. gelelim fiyata. ben uzun süren fiyat araştırmasından sonra en uygun ve uzun vadeye yayan yer olarak teknosayı buldum. 120lik ps3 740 lira. bunun yanında sakın kol ve oyun benzri şeyleri teknosa,bimex tarzı yerlerden alma pahalı. kadıkoyden fln al .

Geri
Üst Alt