Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

fifa 10 dan farkı tek takımlar heralde electro worldde denedim :)

Grafikler dahada gelişmiş, Oyun motoru tamamen değşik, saçma sapan hatalar giderilmiş, şutlar değişik paslar vs daha bircok sey var yeni oyun modları falan :) Sanırım tam alıcı gözuyle bakmadın kanka :D

yok yok o kadar incelemedim 120 lira fiyatı bide :) worldcup bitsin alırım ucuzlar ozamana kadar şimdilik fifa 10 ile idare ediyorum bu arada fifa 10 maç yapcakları beklerim =)

GT5, 2 Kasım'da çıkıcaktı normalde ama yine ertelenmiş.. :)

5 ay boyunca mesaj atılmamış mı buraya ben mi öyle gördüm :)

Bu arada Jailbreak çıkmış. Alan/almayı düşünen var mı?

arkadaslar pes11 de su an sorunmu var ? online a giremiyorum bi hata olustu diyo?

Yeni konu açmak yerine buraya yazıyım bari..bana 2 kişilik offline oynanabilecek ilerlemeli oyun ismi gerekli...? önerebileceğiniz oyun var mı? ps3 te olmazsa olmaz dediğiniz oyunlar..:eek:

antepte yaşadıgımız için oyun sorunumuz olmuo yeni çıkan oyunları yarı fiyatına bulabilioz :D

o nasıl oluyor.. gönder o zaman alalım senden ibrahim,,bak aradığım oyunlar bunlar..

KANE AND LYNCH:DEAD MEN
marvel ultimate alliance
Dark Kingdom
army of two
little big planet

o nasıl oluyor.. gönder o zaman alalım senden ibrahim,,bak aradığım oyunlar bunlar..

KANE AND LYNCH:DEAD MEN
marvel ultimate alliance
Dark Kingdom
army of two
little big planet

ya tabii ben fiyatlarını internetten bakıp ona göre alıomda mesela pes 2011 ilk çıktıgı gün 175 tl idi antepten 100 tl ye aldım hatta jelatinini bile ben söktüm :D

Yeni konu açmak yerine buraya yazıyım bari..bana 2 kişilik offline oynanabilecek ilerlemeli oyun ismi gerekli...? önerebileceğiniz oyun var mı? ps3 te olmazsa olmaz dediğiniz oyunlar..:eek:

Metal Gear Solid 4..ama tek kişilik.. :)

Geri
Üst Alt