Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pc crashed

windowslarda geneldir sıkışınca mavi ekranla kaçar bugün okulda bilgisyar hocasına sordum ..o ilk etapda HDD dedi..bakalım sen bugün bölümleri kaldrıp bakacakmısın..eğer orjinali xp ise hiç düşünme direk onu kur unut vista yada w7 yi en hızlısı xp..en sağlamı o..habeleri baliyorum

Abi şuanda desktoptan yazıyorum mesajımı :)

Öğlen giriştim alete hiç açmadan girek kasaya daldım temizledim ramleri falan söktüm taktım. Bu arada fanın bir ayağı kopmuş, balans yapıyodu onu japonladım. Açtım yine klasik. Ramlerin yerlerini değiştirdim, bir hata ayıkla falan tarzı bir program çıktı. Neyse bekledim açıldı. 3-5 kerede restart attım ama banamısın demedi :) Şuanda normal olarak çalışıyor bakalım ne zaman göçecek.

Abi Win7 çıktığında xpden nasıl vazgeçicem diye düşünüyodum ama W7 ile pc acaip değişti. Baya hızlandı kısa yollar, görseller falan. Bilemiyorum xpye kolay kolay dömebilirmiyim :)

Abi şuanda desktoptan yazıyorum mesajımı :)

Öğlen giriştim alete hiç açmadan girek kasaya daldım temizledim ramleri falan söktüm taktım. Bu arada fanın bir ayağı kopmuş, balans yapıyodu onu japonladım. Açtım yine klasik. Ramlerin yerlerini değiştirdim, bir hata ayıkla falan tarzı bir program çıktı. Neyse bekledim açıldı. 3-5 kerede restart attım ama banamısın demedi :) Şuanda normal olarak çalışıyor bakalım ne zaman göçecek.

Abi Win7 çıktığında xpden nasıl vazgeçicem diye düşünüyodum ama W7 ile pc acaip değişti. Baya hızlandı kısa yollar, görseller falan. Bilemiyorum xpye kolay kolay dömebilirmiyim :)

hadi bakalım inşallah bozulmadan devam eder..
w7 gerçekten iyi..hızlı ama yeni sistemle çok daha iyi çalışıyor..o yüzden..bill amca çarkın başı sadece para bişi yapıyor ve başkalarına da onu destekleyece malzeme yaptırıyor..
tekrar bozulmaz inşallah

bi arkadaşın PC'de XP var galiba her neyse PC normal açılıyo masaüstünü göstermeye yakın ekran gidiyo bu ne demek peki bi yardım alayım burdan Erhan'ım izninle.. :)

bi arkadaşın PC'de XP var galiba her neyse PC normal açılıyo masaüstünü göstermeye yakın ekran gidiyo bu ne demek peki bi yardım alayım burdan Erhan'ım izninle.. :)

o format istiyor yiğit..masa üstünü açamıyor büyük ihtimalle bir dosya eksik aklıma gelmiyor dosyanın adı..windowstaki en büyük mesele de bu zaten ortak dll kullnama şekli..program kaldırılırken kalkmıştır virüs yapımıştır.virüs programı virüsü silerken o dosyayı da almıştır...onarmayı denese de pek etkili olmuyor

Windows7 yüklesin :D

Gidiyor derken restart mı yoksa komple kapanıyor mu? Abi bende uzman değilim :) zaten pcyi açtık sorunu çözdük ama bir sebepten yine anlık kilitleniyor alet. Not responding mesajı 3-5 sn sonra normal. Aynı şeyi laptopta yapmaya başladı. Service packler görevini yerine getiriyor sanırım.

o format istiyor yiğit..masa üstünü açamıyor büyük ihtimalle bir dosya eksik aklıma gelmiyor dosyanın adı..windowstaki en büyük mesele de bu zaten ortak dll kullnama şekli..program kaldırılırken kalkmıştır virüs yapımıştır.virüs programı virüsü silerken o dosyayı da almıştır...onarmayı denese de pek etkili olmuyor

Varol abim söylediğine göre PC'de bi prog. çalışırken fişten mi çıkmış elektrik mi gitmiş o tarz bişi..

Windows7 yüklesin :D

Gidiyor derken restart mı yoksa komple kapanıyor mu? Abi bende uzman değilim :) zaten pcyi açtık sorunu çözdük ama bir sebepten yine anlık kilitleniyor alet. Not responding mesajı 3-5 sn sonra normal. Aynı şeyi laptopta yapmaya başladı. Service packler görevini yerine getiriyor sanırım.

gidiyo derken PC çalışmaya devam ediyo ama ekran kararıyo Erhan'ım..

ekran kartı yansaydı görüntü hiç gelmezdi sanki Erhan'ım..
belki de alakasız basit bişi de olabilir bilmiyorum..mesela benim laptopun da bi ara ekranı gitmişti komple, servise götürdüm kapağındaki ekrana bağlanan soket mi çıkmıştı öyle bişi..emin değilim çünkü adam BIOS'a güncelleme attım düzeldi dedi..bi şekilde ekstra ücret almak için herhalde..sonuçta ben PC'me formatsız kavuştuğum için umrumda olmadı sallayıp sallamadığı.. :D :D

Geri
Üst Alt