Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Organizasyon talebi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen yarın hele bi gelde fotolarinizi cekim kendi ellerimle sole kırmızı kırmızı :)

Bu hafta beni yok sayın hanımın semineri var dokuzbuçuğa kadar yarın.. haftasonuda müstakbel kayın validem gelecek sıkıntılı yani:D
şartları zorlamaya çalışsamda zor gibi bakılım belki bi sürpriz yapabilirim..;)

[BILGI]
arkadaşlar kalabalık olacağımız için yer yine en uygun olarak menekşe sahil olsun diyorum:eek:key:bu arada bakalım buluşma isteyen avrupadan ne kadar katılım olacak.topu bana yani yönetime atmak kolay icraatta görücem herkesi:eek:key:
[/BILGI]

Arkadaşlar mrb... Avrupa yakasında buluşma organizasyonu düzenlenmesi talep ediyorum..:)

İlgililere duyurulur

avrupa yakası uyuma heyyyyyyyyyyyttt:eek:;)

Tabi yaaaaa duyun sesimizi :)

@ghost rider gördün dimi cevabı :D Katılıyorum Gökhan abi, hoş şu sıralar bende baya yoğunum Yurtdışına çıkıp gelmeler, kız isteme durumları felan milan ama fırsatını ilk bulduğum an katılmaya çalışıcam.

avrupa yakası sorumlusu istifa :cool:puhaha

Ben Avr. için varım.

Beni de dahil edin...

günaydın arkadaşlar..

katılacaklar için; uygun bir gün ve her iki taraf içinde ortak bi noktada buluşabiliriz diye düşünüyorum..

giriş tamam gelişme bölümü hazırlanıyor henüz sonuc kısmına gelinmedi sabır sabır

benim araba avrupaya gelemez ama ben gelirim yasakladim ona avrupayipuhaha

arkadaşlar kalabalık olacağımız için yer yine en uygun olarak menekşe sahil olsun diyorum:eek:key:bu arada bakalım buluşma isteyen avrupadan ne kadar katılım olacak.topu bana yani yönetime atmak kolay icraatta görücem herkesi:eek:key:

Benmi Yanlış Okuyorum Arkadaşlar yoksa, bu yorumların sahipleri bir haftada fikrinimi değiştirdi..

Liste Aşağıda dır; Yer: Menekşe Sahil, Zaman: 7:00-8:00.. Lütfen İsmlerimizi ekleyelim..

1-Kfy
2-Absolut

3-Cuprali
4-Çöllü
5-Ulvi
6-kaan
7-mertkan
8-Kaptan
9-ghost rider
10-dmRhn
11-aykstc
12-ZGR
13-Ibıza

Benmi Yanlış Okuyorum Arkadaşlar yoksa, bu yorumların sahipleri bir haftada fikrinimi değiştirdi..

Liste Aşağıda dır; Yer: Menekşe Sahil, Zaman: 7:00-8:00.. Lütfen İsmlerimizi ekleyelim..
beni neden yazdın Allah atn bir aksilik çıkmaz ise geliyorum

14-ss boy:)

tarih ne arkadaşlar peki? hangi tarihte olucak bu büyük buluşma?

1-Kfy
2-Absolut
3-Cuprali
4-Çöllü
5-Ulvi
6-kaan
7-mertkan
8-Kaptan
9-ghost rider
10-dmRhn
11-aykstc
12-ZGR
13-Ibıza
14- ss boy
15-onur akca
Bende varim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt