Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Organizasyon talebi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avrupa yakasında yapılacak buluşma için emre arkadaşımız size detayları aktaracak..

Dışarda olduğum için cvplayamadım yine en başından başlıyayım..

Burda ayrı bir listeden felan söz eden yok.. konu Emrenin şu yorumuyla başladı..

Ardından Senin de paylaştığın Aşağıdaki listeye yorum olarak ben şunu dedim "bence liste yeterli"

ve ardından yekta abi "Başkası gelmesinmi?" diye yorumu geldi..

Sanıyorum seni bu düşünceye iten budur ..

Fakat listenin yeterli oluşu

"altına isim yazılmasın da biz bu kadar kişiyle avrupada ayrı bi organizasyon yapalım"

demek değil

"bu sayı bir organizasyon yapmak için yeterli demek" ti...:eek:key:

selçukcum biz burda birbirimiz tamamen yanlış anlıyoruz veya derdimizi anlatamıyoruz sanırım aynı şeylerden bahsedip konuyu bu kadar uzatan iki insan ya aynı memeleketlidir yada biri memleketin suyunu içmiştir :D sen benide yanlış anlamışsın neyse zaten yönetim bu konuyu görüştü sanırım :eek:key: sana oralardan kaz getirtip yediricem özlemişsindirr:p:p

selçukcum biz burda birbirimiz tamamen yanlış anlıyoruz veya derdimizi anlatamıyoruz sanırım aynı şeylerden bahsedip konuyu bu kadar uzatan iki insan ya aynı memeleketlidir yada biri memleketin suyunu içmiştir :D sen benide yanlış anlamışsın neyse zaten yönetim bu konuyu görüştü sanırım :eek:key: sana oralardan kaz getirtip yediricem özlemişsindirr:p:p

Öncelikle hayırlı olsun..

Evet Kaz İstiyorum..
Evet Avrupadan katılım artsın istiyorum..
Öyle Üyeyken Konuşmak Kolay hadi Bakalım Sayın Mod derdimize çare bul şimdi:):eek:key:

Evet Kaz İstiyorum..
Öyle Üyeyken Konuşmak Kolay hadi Bakalım Sayın Mod derdimize çare bul şimdi:):eek:key:

hiç birzaman bu kadar seatı bir arada görmediğin bir avrupa olucak emin ol concon :eek:key:puhahapuhaha

Evet Kaz İstiyorum..

Eski üye yeni Mod Hızlı çıktı hadi bakalım allah utandırmasın inşallah :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt