Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opera Web Broser ( Siddetle Tavsiye )

Evet ben de severim opera'yı. Fakat firefox'a karşı bi sempatim var daha "masculine" geliyo nedense :D

Baya güzelmiş peki abi bu turbo olayı ne oluyor?

Benim firefox bu aralar çok yavaşladı, özellikle ilk açılışlarda ama o kadar çok customize ettim ki opera için o kadar uğraşamam sanırım :) Teşekkürler.

Internet Explorer'ın ne sorunu var ki..
yıllardan beri I.E gidiyo bende.. :)

arkadaslar ason surum firefoxlar sapitti cpu nun %40 lerini kullanmaya basladi webde dolasamiyorum son zamanlarda !!! opera oyle degil sadece yuukleyin deneyin gorun firefixdan ie den daha super tasarimi var...

dogukan operada turbo dugmesi var ona bastiginda dahada hizli aciliyor sayfalar, sayfalardaki resim kalitesini biraz dusurerek daha hizli acilmasini sagliyor... Ayrica sayfayi actiginda sunucu tarafindan otomatik olarak %80 verileri otomatik azaltip dahada hizli acilmasini sagliyor

Çok hızlı gerçekten şuan kullanıyorum çok memnun kaldım teşekkürler... =)

en eski sürümünden beri kullanıyoum bu sürümün güvenlik duvarı var kendi internet expolerdan gelen virüsleri bu tutabiliyor

Geri
Üst Alt