Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opera Web Broser ( Siddetle Tavsiye )

googlenin chrome tarayıcısını deneyin opera falan vız gelir..

googlenin chrome tarayıcısını deneyin opera falan vız gelir..

ilk çıktıgı zamanlar kullaanmıstım o zamanlar eksigi coktu. Şimdi nasıldır durumu bi bilgim yok :)

6-7 aydır opera kullanıyorum ve son derece memnunum bende tavsiye ederim, ama ben şiddete karşıyım :D

bende yükledim ilk izlenimlerim olumlu. hızı güzel.teşekkurler.

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

ilk çıktıgı zamanlar kullaanmıstım o zamanlar eksigi coktu. Şimdi nasıldır durumu bi bilgim yok :)

6-7 aydır opera kullanıyorum ve son derece memnunum bende tavsiye ederim, ama ben şiddete karşıyım :D

:d:d:dd

valla 2 gun opera kullandım
nedense mozılla da kı zevkı alamadım
arada tutukluk yapıyo opera
mozılla tam gaz..

firefoxu oldum olası sevmedim kullanmamak icin inat ettim. explorer oldukca başarılı ve farklı bir servis saglayıcıya ihtiyac bırakmıyor bende ama şu zamanlar safari hoşuma gidiyor. bu gidişle mac bile almayı düşünüyorum

firefoxu oldum olası sevmedim kullanmamak icin inat ettim. explorer oldukca başarılı ve farklı bir servis saglayıcıya ihtiyac bırakmıyor bende ama şu zamanlar safari hoşuma gidiyor. bu gidişle mac bile almayı düşünüyorum

ön yargı dan kurtul abı
bence cok kullanslı
ben havadurumunu bıle ekledım
ve kesınlıkle tutuyo :D

Geri
Üst Alt