Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Astra Sedan 1.6 115 HP 2011

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
Kısmet olursa almayı düşünüyoruz ama daha önce hiç opel aracımız olmadı.opel hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Alican kendin mi kullanıcaksın yoksa ailecek mi kullanıcaksınız?

kendin kullanıcaksan başka modal bakmanı öneririm, aile için astra sedan uygun fakat kasası eski. Yeni kasanın sedanı çıkarmı bilmiyorum ama yüzü eski bir araca dünya para vermeyin bence.

haftanın 5 günü ben kullanıcam ama araba genel olarak aile arabası olucağı için sedan düşünüyoruz. bana kalsa hatchback alırım.fiyat olarak çok uygun ve çok dolu bi araç bu yüzden de cazip geliyor.

Bende Erhanın dediğine katılıyorum kesinlikle görünüşü eski model duruyor. Onun yerine cruize yi tavsiye ederim.

bu kasa astra 5 yıl daha piyasada olucakmış diye duydum abi eskimez bence.

bende begeniyorum abi içi ve dışı gerçekten güzel ama peder ne der bilmiyorum o astra diyo :)

astra sedan var bizde, yorumumu şu şekilde yapmak istiyoru , eğerki cosmo paketini alırsan gayette güzel araç ve kaliteli bir yapıya sahip. Bizim leonlarımızdan kat kat daha konforlu ve kaliteli bir donanımı var :)

astra sedanın 111.yıl muhabbeti var işte onu düşünüyoruz cosmo mu değil mi tam bilmiyorum ama araba baya dolu :)

Alınabilecek bi araç ama ben artık opellere çok sempatik bakamıyorum bide easytronik ise hiç yanından geçmiyorum...

Geri
Üst Alt