Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Astra Sedan 1.6 115 HP 2011

Easytronikler sorunlu diycem şimdi belki yaşamayanlar vardır ama bu gece sanayici arkadaşımla konuştuk oda anlattı hem çok pasif bi vites sistemi hem 80000den sonra baskı balata istiyo ve çok masraflı oluyomuş yetkili serviste pek tutmadı zaten bu yüzden kullanan birçok insan illallah diyo seri kullanmaya gelmiyo yaşlı aracı gibi kavrama zayıf ama hisettirmiyo tabi geçişleri çok gerçi yeni corollalardada öyle belki biliyosundur... manueli daha iyi....

bizimkide Easytronik sakın ama sakın alma serhat doğru söylüyor :) yokuşta kaydırma yapıyor , vites değişim hızı çok yavaş rahatsız edici. manuel almanı tavsiye ederim.

manuel düşünüyoruz zaten otomatik tercihim olmaz :)

baskı balataları belirli biseviyeye geldiğinde arıza yapıyo ve ne yapsan araba gitmiyo o lamba yandığında söndürtmek bi dert değiştirmek bi dert yokuşta kaçırma olayını saymıyorum bile hele vites geçişleri kanser eder.... bide opeller manuellerde bildiğim ve gördüğüm kadarıyla sonda kavrar.....

baskı balataları belirli biseviyeye geldiğinde arıza yapıyo ve ne yapsan araba gitmiyo o lamba yandığında söndürtmek bi dert değiştirmek bi dert yokuşta kaçırma olayını saymıyorum bile hele vites geçişleri kanser eder.... bide opeller manuellerde bildiğim ve gördüğüm kadarıyla sonda kavrar.....

bunu araştırıyım abi iyice..

Alican kaç para fiyat aldınız ona göre başka model önerebiliriz?

yavru ayrılcak paraya göre seçenek de bulabiliriz.. :)

belli bir bütçe ayırmadık ama 36 lira dediler bu fiyatlarda sanırım bir tek cruze var..

Cruze arkadasimda var ben gereksiz buluyorum yani haddinden fazla yakiyor kardesim...

Geri
Üst Alt