Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

onno ustadan :)

Silinen pek özel bir yazı yok zaten neyin tartışması bu?

Ozaman neyin çıkışı bu Mehmet Abi bir suçmu işlemişler....

dıkkatlı okursan sılenen yazıda suc unsuru varmış gıbı bır yazı var yazdıklarımında sonuna kadar arkasındayım dusuncemde de degısme yok

Ben gördüm silinen konuları zaten Ayberk'in vs. yazdıklarını bir sorun yok yani kişiye hakaret gibi.Bende onu soruyorum tartışma falan nedir yani neyi paylaşamıyoruz.Ayberk görüşünü yazmış sen görüşünü yazmışsın ne gibi sorun var ortada ben göremiyorum sende göremiyorsun abi peki neden bu kadar uzatılıyor?

ne guzelmıs yazmıssın dogukan ortada bırsey yok dıye benım yazdıklarımda farklı bır sey varmıs gıbı ayberk bır msj yazmıs bende ne yazdıgımı bılıyorum geldıgınde bır yazsın neresı rahatsız etmıs bır bılelım ondan sonra gerı kalanı konusulur

Rahatsız olduğu bir yer yok zaten abi kim çıkarıyor bunları bende onları anlamıyorum...

Geri
Üst Alt