Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

onno ustadan :)

nası diyosan öyle olsun o zaman..

trübünlerde cosacaksın kuparaları alacaksın sen şampyon olacaksın seni svmeyen ölsün ölsün! Galatasaray! ;) :D

Mehmet Abi, sen benim hakkımda ne biliyosun ki benim kaç yaşımdan beri otomobillerin arasında, motorların arasında olduğumu biliyosun? 7 yaşımda ben kendi motorlu taşıtımı, kendim yapıyodum. Ha şimdi bunu yazıyorum, sonra sen bunu yine kendini çok bişey zannediyo diye yorumlarsın.
Ben fuardaki yetkili bunu demiş, Honda servisindeki adam şunu demişle yorum yapmıyorum. O fuarda çalışan adam o aracın yanına anca showroomda yaklaşır, elinde arabanın kitapçığı ordan okur söyler. Benim her günüm o arabaların arasında geçiyo. 2001 model EP3 Type-R'ın, carfolio.com'daki ağırlık verisi 1270kg'dır. Hadi senin için 70kg fazla yazmış olsunlar 1200kg diyelim.
Şu, kim daha fazla biliyo takıntılarından da bi vazgeçelim artık. Burada herkes ne biliyosa onu yazıyo. Burası bi tartışma yeri. Ben bildiğimi fikrimi yazarım, başkası bildiğini fikrini yazar. Ne ben bi başkasına sen haklısın demek zorundayım, ne bi başkası bana sen haklısın demek zorunda. Benim bildiklerim bana doğru. Ve evet, bunları değiştirmek bi hayli zor.
1000hp'lik Bugatti için ben orada ne dedim? Trafiğe çıkabilen en güçlü araç değildir dedim. Velakin buda doğrudur, kanıtlarım. Yanlışsam, buyrun kanıtlayın?
Türkiye'de motor modifiyesinde başka kimse yokken Onno Usta varsa, artık başkaları var. Onno Usta devri kapanalı çok oluyo. Kapak taşlama döneminde kaldı artık Onno Usta. Ki zaten şu anda yaptığı işte ortada.
Ben, Honda dünyanın en kaliteli aracı falanda demedim.. Her zaman gerçekleri yazarım. Hani Ayberk güyya köşeye sıkışınca konuyu değiştiriyomuş ya, bana görede Ayberk her yazdığınıza yazacak birşey bulunca, siz konuyu Ayberk'e getiriyosunuz. Lafımıza değer verilmesi için yan tarafta Yaş:50'mi yazması gerekiyo illa?
Yazın baştan sona ağırlığı anlatıyo da Mehmet Abi, keşke bide EP3 Type-R'ın ağırlığını doğru bilsen..

---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

Bu arada Mehmet Abi, silinen mesajından da haberim var. Mehmet "Abi" diyorum bence öyle kal..

kim silmiş neyi silmiş sana soyledıyse ozelden banada ulaşssın beklıyorum
ayberk sen bılıyorsan ozelden yaz beklıyorum

Ayberk 3'ünde Almanya'ya gidiyodu uçağa binmiş olabilirmi?

Geri
Üst Alt