Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OEM VAG Sitesinden siparisim geldi...

hayıtlı olsun güle güle kullan

serviste aynı fiyat mı? galiba ynlışın bar ben seat sport için serviste gördüm ve fiyat sordum indirim sonrası..295 tl dediler
bunun fiyatı ise kargo ile 85 tl oluyor..arada çok fark var

kullanılan bu sıtede delı gıbı fark yok :) serıvetekı fıyatlarla bu arada aksesuar ıle orjınaller arasında fıyat farklı oluyor aksesuar daha pahalı mısal cupra pedallarla aksesuar pedallar arasında 100lıradna fazla fark var

hayıtlı olsun güle güle kullan

serviste aynı fiyat mı? galiba ynlışın bar ben seat sport için serviste gördüm ve fiyat sordum indirim sonrası..295 tl dediler
bunun fiyatı ise kargo ile 85 tl oluyor..arada çok fiyat farkı var..
hangi serviste bu giyat istanbula gelince hemen bakayım

hayır abi ben ender abinin bahsettiği ayak dayamayı kastetmiştim aynı fiyat diye :)

kullanılan bu sıtede delı gıbı fark yok :) serıvetekı fıyatlarla bu arada aksesuar ıle orjınaller arasında fıyat farklı oluyor aksesuar daha pahalı mısal cupra pedallarla aksesuar pedallar arasında 100lıradna fazla fark var

sitedeki diğer fiyatları bilmiyorum yorum yanlış olur aşağı da yazdığım gibi vites topuzu içindi fikrim..
servis indirimsiz 400 demişti indirimler 285 mi ne inmişti..o yüzden öyle yazdım

hayır abi ben ender abinin bahsettiği ayak dayamayı kastetmiştim aynı fiyat diye :)

ok pardon..benim akıl vites topuzunda kaldı..resim o ya ondan..:)

site güvenilir abi yakın zamanda 300euroluk alişverişim oldu paket paket toplamı 300 yani

Arkadaslar cok saolun..dedigim gibi bir haftada geldi..yarin esenyurtta taktiricam..

Bugun saolsunlar esenyurttaki dostlarimiz yeni vites topuzumuzu taktilar..

xpsoap.jpg

Geri
Üst Alt