Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OEM VAG Sitesinden siparisim geldi...

007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yeni yil indiriminden 35 euro ve 5 euro posta ucreti ile siparis vermistim bir haftada geldi...demek ki guvenilir bir siteymis...
2hxracx.jpg

hayırlı olsun bizde bekliyoruz ender abiyle :D daha doğrusu o bekliyor bende nasiplenecem :p

hayırlı olsun ama tam oturmayacak yerine büyük ihtimalle..çünkü normal vites topuzu düz iniyor.cupralarınki biraz daha eğimli.çok az açıklık kalıyor oraya plastik küçük kelepçelerden takılıyor diye biliyorum

evet ya :) senin cupra pedali de soyleseydik keske .. gelince seat sport vites topuzu dusunuyorum sonraki sipariste :) kaan montaji nasil olacak bunun bu arada

boş ver abi riske gerek yok zaten burada da aynı fiyatmış olmazsa servisten alırım :)

Tesekkurler arkadaslar serviste takarlar sanirim..

hayıtlı olsun güle güle kullan

boş ver abi riske gerek yok zaten burada da aynı fiyatmış olmazsa servisten alırım :)

serviste aynı fiyat mı? galiba ynlışın bar ben seat sport için serviste gördüm ve fiyat sordum indirim sonrası..295 tl dediler
bunun fiyatı ise kargo ile 85 tl oluyor..arada çok fiyat farkı var..
hangi serviste bu giyat istanbula gelince hemen bakayım

Geri
Üst Alt