Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nickinizin Hikayesi Nedir ?

yıllar önce actığımız dünyada önemli bir web site olmasına rağmen parasızlıktan ellerinden kacırdıkları ama bizimde ilgilenmediğimiz gurubumuzun rock üzerine kurulu web sitesi adı

Bundan 5 yıl önce basladığım knight online diye bir oyunda charımın adı idi onunla çok yüksek seviyelere geldim ve ücret karsılığı sattım onun geriye tek kalan bu ism Byefsane :D

1995 yılında aldığım Jerky Boys filmin soundtrack albumundan sonra Jerky nickini kullanmaya başladım. Çok farklı anlamlara gelen bir kelime Jerky aslında :) Jerk edepsiz bişey :D, jerky'de hem salak hemde sıkı, sert anlamına geliyor ama ben hoşuma gittiği için kullanıyorum herhangi bir anlam yüklemedim. Oyunlarda ve yabancı forumlarda jerkyist'i kullanırım. Jerky ve İstanbul'un İst'i :D işte böyle

Almanların efsane F1 Pilotu,Gelmiş geçmiş,büyük yetenek..O bir yıldız,O bir tutku....Michael Schumacher.... lakabı schumi olarak geçtiği için ve bende büyük bi hayranı olduğum için küçüklüğümden beri heryerde schumi nickini kullanıyorum...

2.adım g ve ğ yi nedense sevmiyorum bende çıkardım uzun süredir kullanıyorum...

benim nickim iskoç bi viski markası bigün kafam güzelken kullanmıştım başka biyerde o gün bugun bunla takılıyorum:D

Arabamı alıyorken kendime özel plaka aldım plakam TU 2424 yani Türk Ulusu 24 ise memleketim erzincanın plaka kodu...bende nikim plakam olsun dedim...

İyi etmişmiyim...:D

Geri
Üst Alt