Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New ibiza cupra gormek istiyenler...

su anda gelecek araclar hıc umrumda degıl onlarla baktıkca ınsanın sabrı tasar yeterkı senın aracı zamanında getırsınler.... ınsanı resmen sogutuyorlar madem grev var madem sorunlar var o zaman aracı pazarlarken bunlarıda tuketıceye acıklayın...

sen bu siparişi iptal edeceksin sonunda araba gelene kadar, ahanda buraya yazdım :d

nieah görsek ne olcakki test sürüşü yaptırıcaklar mı ki dışardan gene ibiza :D

vay be demek prosedür böyle, yok hocam zaten iptal filan da ediyim deme, ben kaporanın orda kalacagını sanmam sonuçta araba satılacaktır yaza kadar her türlü sen almasan bile ama mis gibi araba, hatta cupra.

az kalmış zaten iyice heyecan basmıştır artık =)

Bugun bir ibiza cupra gordum çekicinin üstünde tavan etiketleri çıkmamıştı. Maslak doğuş yonunde gidiyordu. Eğer siyahsa gelecek olan ilk ben gördüm:):)

Bugun bir ibiza cupra gordum çekicinin üstünde tavan etiketleri çıkmamıştı. Maslak doğuş yonunde gidiyordu. Eğer siyahsa gelecek olan ilk ben gördüm:):)

ciddi olamassın :) siyah değilde furia gri dir o veya cupra paket yapmıstır...

Geri
Üst Alt