Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

N\A spec..

sertac

Kayıtlı Üye
Aracım dizel; hangi marka yazılımı,egzostu,Filtreyi kullanmalıyım

Fikirlerinizi bekliyorum..

yazılım konusunda kararlıysan PM atabilirsin yönlendirebilirim Sertaç..

aracın kaç hp dizel.yazım konusunda pek bılgım yok ama komple eksozda super sprınt,intake kitde ise pipercros olabılır.

aracım 90 hp 1280 kg 1.9 tdi motora olur mu o güc :s ama yere verdigi güç farklı..

ozman ıyı bı yazılımla cok rahat 130-140 hp lere cıkartabılırsın aracını tabı bu eksos ve fıltre kıtı falanda tadından yenmez ozman.

İbiza cupra turbosu koydugumu düşünürsem + hp :)

sırf turboyu buyutmekle olmaz dıe bılıyorum daha once bole bı konu tartısılmıstı ve ordan hatırladıklarım kadarıyla.turbo buyuyunce onunla bırlıktede baya bı parca deısmesı gerekıyo.buda +++ masraf tabıkı sana.

sırf turboyu buyutmekle olmaz dıe bılıyorum daha once bole bı konu tartısılmıstı ve ordan hatırladıklarım kadarıyla.turbo buyuyunce onunla bırlıktede baya bı parca deısmesı gerekıyo.buda +++ masraf tabıkı sana.

Cok ilginç bir rakam aldım bu konu üzerine burada paylaşmak istiyorum X adlı bir firma 2.000 TL+işcilik...

Geri
Üst Alt