Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

N\A spec..

bence 40 hp normal ya sıkıntı olmaz eger arac motoruda bıtık durumda deılse tabı.

Alamazsın die bişe yok.105hp bir transporter'i 170hp yaptıklarını duymuştum.Sağlıklı olanı %20 felandır.Km'si yüksek arabalarda chip'i yapan kişi çok avans kullanamaz.Çünkü sonuçta birşeyin olma riski daha yüksektir.Bu risk hepsinde vardır ama yüksek km'li araçlarda daha fazladır.Ben sağlıklı olarak alabileceği değerlerden bahsediyorum.Yoksa yukardaki örnekteki gibi kaderine güvenip yüksek hp'lerde alabilirsin.Benim bildiğim o transporter hala yürüyordu...

65 HP. :eek:

bence 40 hp normal ya sıkıntı olmaz eger arac motoruda bıtık durumda deılse tabı.

Ogün benim görüşüm sadece chip ile alınan +40hp'nin o arabayı çok çok yoracağı yönündedir...Ben şu anda arabama chip yaptırsam (1.9TDI 110hp) +20 ve +30hp arası bişe isterim fazlasını kesinlikle ve kesinlikle istemem...

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

Tam bilgim yok o konuda.İnternet efsanesi olabilir.Ama duydum böyle birşeyi.Belki 130'luk transporter'i 170 yaptılar 105'liği 170 yaptık diye sallıyorlar, yada gerçekten yaptılar...

motor yuklencegın sadece BBS ve stage3 tarzı bır coılover tercıhım olurdu senın yerıne ıste o zaman tam GermanStyle olurdun

Sertac yazılımla 25-30 bg alırsın suankı halınden daha tatmınkar olur,egsoz ve Cai ıle desteklersende 130bglerı zorlarsın.Turbonun modelını bılmıyorum ama eger 110 lukların turbosu ıle aynı ıse enjektor,cai,egsoz,yazılımla 150bg ye dayandırırsın.Yazılım konusunda Yigıtın tavsıye edıcegı kısıyı onerırım bende eger yaptırcak olursan.Arbanın turbosu,compresyonu yerındeyse,enjektorlerın sorunsuz calısyosa km nın yuksek olması cok da sorun yaratıcak bsey degıl.bunun dısında 2000 lıraya sana ne vaadettıklerını yazarsan o konudada deger mı degmezmısıne fıkrımı sunabılırım.Cupra turbosu olan GT1749VB ,manıfoldu,uygun enjektor,uygun mazot pompası,Cai ve egsoz ile bunlara uygun custom yazılımı yaptırırsan 190-200bg keyıfle bınersın arabana ama 2000 lıra ile kalmaz bunlarda.

aracımdan TR de 100 tane girmiş heralde 16 17 tane satılık var

Giriş olarak Park ampul,xenon(sis),cam film(3 cam)
Gelişme olarak Chip,Yazılım,egzost,Kutu içi filtre,egr iptali,borular v.s
Sonuç Olarak, BBS jant Lastik Arka custom tampon,Coilover

Geri
Üst Alt