Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

muayenede orjinal olmayan jant

bagaja bişey koysak ruhsata işletcez:D

ruhsatlarımızda bunu yazacak bi yer varmı lastik jant ebatı falan sonuçta bu araçlar 16-17-18jantlarla bile isteğe bağlı satılıyo... ya saçmalığa bak sanki işletince ne oluyo ne değişiyo...........

Saçmalık olduğu konusuna katılıyorum.
Cam filmini işlemek içinde yer yok ama ruhsata cam filmi işletmek mümkün.

ben ıbıza ya 18 jantla ve 50mm yayla gectıysem kımseye bısı olmaz.adam bıle bune ya kaplumbaga gıbı olmus demıstı:D

Kaplumbağa gibi gidiyo ya kanka onu demiştir adam :D

biraz şans işi ama Erya'da muayene işleriyle ilgilenen Abdullah abi kalıyo diyodu bi ara..

farklı düşünceler var tamamen kısmet işi..biraz da TÜV işi galiba mı? yani taktığımız parça tüv onaylı ise geçebilme şansı artar gibime geliyor..hayır jant lastik değiştirmek 10 dk da aldığımda yok orjinalleri..ya o ebatta başka bişey artık zamanı gelinçe Şemsiyenin durumuna göre hareket edeceğiz anlaşılan

Bende daha önce büyük jant ve cam filmiyle geçtim artık far ayarı bile geçiyor sadece hafif kusurlu deniliyor, hatta Golf te büyük Çift eksoz bile vardı, hiçbirsey olmadı

ben gecemedım gıttım orjınallerı yerlestırdım gectım nedenı ıse basıt arabayı askıya alıyorlar capraz sekılde hafıf yatıyorlar yay ve janttan kalabılırsınız rahatlıkla eger yattıgında davlunmaz arası kapanıyorsa sıkıntı yaparlar vede kıla geldınız mı kesınlıkle bır kez daha donmek zorunda kalırsınız benım basıma geldı orjınalı taktık yaylarına ragmen gectık ama eskı toledomda:eek:

askı ne askısı öyle birşey ben yaşamadım ömercan gerçi 18 jant vardı yay yoktu ozaman ama askı gibi bir şeyde görmedim ilk girişte frenleri test ediyorlar sonrasında kanalda ilerliyor altına üstüne motora falan bakıyorlar ensonda farları kontrol ediyorlar

Geri
Üst Alt